REPORTAŻE ŚLUBNE i SESJE PLENEROWE

WESELE W ZAKOPANEM HOTEL KASPROWY
PATRYCJA i TOMASZ

REPORTAŻ ŚLUBNY KRAKÓW
ANNA i PIOTR

SESJA ZDJĘCIOWA W GÓRACH
MAŁGORZATA i RAFAŁ

WESELE W GÓRALSKIM KLIMACIE
NATALIA i KAMIL

SESJA ŚLUBNA JESIENIĄ - PAŁAC GOETZÓW
IZABELA i ARKADIUSZ

ŚLUB W STYLU GLAMOUR
PATRYCJA i KRZYSZTOF

FOTOGRAF NA WESELE KRAKÓW
DAJANA i SYLWESTER

SESJA ŚLUBNA KRAKÓW
TERESA i ANDRZEJ

WESELE MIĘDZYNARODOWE KRAKÓW
MONIKA i MARTIN

ZNAJDŹMY CHWILĘ, ŚWIATŁO, KADR

Moja przygoda z fotografią ślubną rozpoczęła się blisko dziesięć lat temu. Mam nadzieję, że kilka poniższych akapitów pozwoli Wam zapoznać się z rzeczami, które uważam za niezwykle ważne w fotografii ślubnej, które zainspirowały mnie do spędzenia ogromnej ilości czasu w moim życiu na fotografowania ślubów w mój własny, niepowtarzalny sposób. Zdaję sobie sprawę, że kilka słów to często za mało, żeby napisać o ludziach, miłości, relacjach, fajnych miejscach i ciekawych rzeczach, które niesie ze sobą przygoda zwana fotografią ślubną. Fotografując przez wiele lat zauważyłem, że każdy ślub jest inny czasem chaotyczny i pełen akcji, czasem zaplanowany co do sekundy i mega spokojny, ale zawsze pełny emocji i niepowtarzalny. Pamiętajcie, że z przyjemnością rozpocznę z Wami przygodę fotografując Wasz dzień. Gwarantuję, że otrzymacie piękne zdjęcia, które będą przywoływać Wasze wspomnienia przez wiele lat.

Kolor i światło

Sposób, w jaki oddaję światło i kolor, jest rzeczą nad którą od początku bardzo ciężko pracuję. Zawsze było dla mnie bardzo ważne, aby rozwinąć moją wizję i styl w coś, co naprawdę jest moje, co oznacza, że ​​zdjęcia ślubne wykonane przez innych fotografów nie będą wyglądać tak jak te zrobione przeze mnie na Waszym ślubie.

Magiczne wydarzenia zamknięte w kapsule czasu

Czy zgodzicie się ze mną, że zdjęcia są magiczne. W swojej naturze w sposób szczególny służą przyszłym pokoleniom chroniąc i zachowując Wasz ślub i wspomnienia na zawsze. Za każdym razem, gdy spojrzycie do albumu ślubnego, przypomnicie sobie obecne w dniu ślubu uczucia i emocje. Fotografie z tego najważniejszego dnia w życiu pomogą Wam zachować pamięć o ślubie i przekazać ją przyszłym pokoleniom. Pamiętajcie, że album ślubny to niewątpliwie taka mała kapsuła czasu, która pozwala Wam wrócić do dnia ślubu wtedy, kiedy tylko macie na to ochotę.

Emocje i energia

Chcę dać Wam zdjęcia, które pokochacie na zawsze. Zdjęcia, które są znaczące, prawdziwe, pełne emocji i życia. Cieszcie się tym dniem z całego serca, dużo się uśmiechajcie, a kwestie organizacyjne w dniu ślubu zostawcie w gestii zaufanych osób trzecich. Takie podejście znacznie ułatwi moją pracę i zagwarantuję Wam wspaniałe zdjęcia.

Niezapomniane chwile i nieoczekiwane momenty

Wasz dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni w Waszynm życiu. Zapraszacie całą rodzinę, wszystkich ulubionych znajomych, a wśród nich prawdziwych przyjaciół w jednym szczególnym miejscu, chcąc spędzić z nimi niesamowite chwile. Wszyscy wiemy o tym, że będą uściski, pocałunki, gorące życzenia, czasem wyciskające łzy z oczu przemówienia. Najlepsze momenty dzieją się nieoczekiwanie i bardzo często są nie do opisania. Moja praca jako fotografa ślubnego, polega na wyszukiwaniu tych ulotnych chwil i uchwyceniu ich na pięknych fotografiach.

Sztuka i kreatywność

Dobre zdjęcie musi zawierać w sobie ogromną dawkę emocji i dlatego reportażowe podejście do fotografii ślubnej jest dla mnie szczególnie ważne. W trakcie reportażu nie spędzam czasu na pozowaniu ludzi, wykonywaniu setek zdjęć grupowych lub powtarzaniu momentów, które już się wydarzyły. Podczas sesji plenerowych, które prawie zawsze odbywają się w wybranym dniu po ślubie staram się zdobyć Wasze zaufanie, pomóc Wam odnaleźć pewność siebie przed obiektywem aparatu i przelać Wasze uczucia na fotografie w sposób kreatywny i niebanalny.

Miłość i szczęście

Jestem pewny, że chcecie mieć piękny wizualny zapis Waszego ślubu. Ślub zorganizowany przez Was jest szczególny, ponieważ został przecież zorganizowany według Waszego pomysłu, a napędu nadchodzącym wydarzeniom nadadzą najbliższe Wam osoby. Tego dnia jako fotograf ślubny chcę być tam dla Was. Chcę, aby miłość i szczęście między Wami zdominowało Wasze zdjęcia ślubne. Uchwycenie rzeczywistości, miłości i Waszego szczęścia w tym niezwykłym dniu jest dla mnie najważniejsze.