FOTOGRAF ŚLUBNY KIELCE

Witaj na mojej stronie internetowej. Pewnie nie lubisz tracisz czasu, więc jeżeli znalazłeś się w tym miejscu to myślę, że mogę wiedzieć czego poszukujesz. Jeżeli szukasz najlepszego fotografa ślubnego w Kielcach to jest do bardzo dobry adres. W ubiegłym roku 2k22 wykonałem blisko czterdzieści reportaży ślubnych. Wszystkie pary młode otrzymały już zdjęcia w strefie klienta i na pendrivie, otrzymały też swoje fotoksiążki ślubne. Mam nadzieję, że i Ty dołączysz do grona klientów zadowolonych z moich usług. Zapraszam do zapoznania się ze zdjęciami.

Oferuje swoje doświadczenie i profesjonalizm, elastyczność i otwartość na sugestie. Postaram się spełnić wszystkie Wasze fotograficzne oczekiwania. Nazywam się Tomasz Prokop i zapraszam do mojego fotograficznego świata.

FOTOGRAF ŚLUBNY KIELCE - JAKI POWINIEN BYĆ?

Fotograf ślubny powinien być profesjonalistą, który potrafi uchwycić ważne chwile i emocje związane z dniem ślubu. Powinien mieć doświadczenie w pracy z osobami fotografowanymi i znać techniki fotografowania, pozwalające uzyskać najlepsze rezultaty. Fotograf ślubny powinien też być elastyczny i potrafić dostosować się do potrzeb i oczekiwań klientów. Ważne, aby fotograf ślubny był także osobą, z którą młoda para czuje się swobodnie i komfortowo, ponieważ w ten sposób zdjęcia będą bardziej naturalne i autentyczne.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA KIELCE - POLECANE MIEJSCA

Kielce to miasto w środkowej Polsce, które oferuje wiele miejsc idealnych do fotografowania. Oto kilka propozycji: Park im. gen. Józefa Bema, Park Miejski im. Jana Pawła II, Zamek w Kielcach, Katedra św. Piotra i Pawła, Bulwary nad Silnicą. W każdym z tych miejsc możemy wybrać się na krótki spacer, porozmawiać, poszukać promieni słońcai zrobić doskonałe zdjęcia.

Jest to tylko kilka przykładów, w Kielcach jest wiele innych pięknych miejsc, które mogą być idealne na plener ślubny. Zalecam zapoznanie się z mapą miasta i odkrycie własnych ulubionych miejsc.

KIELCE - JAK ZNALEŹĆ FOTOGRAFA ŚLUBNEGO

Każdy fotograf powinien posiadacie zestaw cech które sprawią, że jest tak dobry, żeby klienci chcieli do niego wracać. Fotografia ślubna to dziedzina która wymaga największej wszechstronności zarówno w ujęciu technicznym czyli znajomości technik fotograficznych ale także w podejściu do klientów, [par młodych, które powierzają nam najważniejsze chwile swojego życia.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA KIELCE - ZDJĘCIA NA ZAWSZE

Pamiętajmy, że to co powoduje, że zdjęcia zdjęcia fotografów ślubnych się podobają i co za tym idzie sprzedają to są sesje plenerowe, piękne widoki, cudne światło, idealnie dobrana kompozycja. Elementy te można najłatwiej kontrolować robiąc sesje, które się samodzielnie zaplanowało, wybrało super lokalizację i trafiło z porą dnia.

Jeśli szukają Państwo profesjonalnego fotografa ślubnego w Kielcach, warto zacząć od zapytania znajomych i rodziny oraz przejrzenia portfolio różnych fotografów, porównania ich stylów i cen. Ważne, aby wybrać fotografa, który spełnia wszystkie oczekiwania i jest w stanie stworzyć piękną pamiątkę na lata.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA KIELCE - ZEZWOLENIE NA FOTOGRAFOWANIE

Zapytajcie fotografa, czy posiada zezwolenie kurii na fotografowanie w miejscach sakralnych. Fakt, że fotograf nie będzie miał tego dokumentu może skutkować brakiem zezwolenia na fotografowanie Waszego ślubu. Przezorny jest zawsze ubezpieczony i nie dajmy w tak ważnym temacie jaki jest dzień ślubu wygrać przypadkowi.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Czy masz plan awaryjny na wypadek choroby?

Jeśli chcecie być spokojni to koniecznie zapytajcie Waszego fotografa ślubnego czy ma jakiś plan awaryjny na wypadek gdyby nie mógł stawić się na waszej uroczystości. W dobie social mediów i networkingu załatwienia zastępstwa dla fotografa nie powinno stanowić żadnego problemu.

Profesjonalny fotograf nie powinien spożywać alkoholu na weselu. Każdy ma indywidualne podejście do tego tematu ja osobiście wolałbym żeby wykonawca, któremu powierzono najważniejszy dzień w życiu był trzeźwy.

Dla wielu fotografów obróbka zdjęć ślubnych to korekcja kolorystyczna. Natomiast w rozumieniu klientów często jest to zaawansowany retusz polegający na usuwaniu zbędnych kilogramów. Warto by było zapytać fotografa co zawiera obróbka fotograficzna i czy do niej zalicza się retusz fotografii.

Pytanie błahe ale warto zapytać fotografa w jakim srtroju fotografuje Wasz ślub. Fotografując śluby często widzę jak ubrani są kamerzyści czasem zdarzało się, że ktoś przychodzi w wymiętym białym podkoszulku z logo rockowego zespołu. Zwróćcie uwagę, żeby strój fotografa był dopasowany do rangi waszej uroczystości.

KONTAKT

TWOJA WIADOMOŚĆ ZOSTAŁA WYSŁANA.
DZIĘKUJĘ ZA PYTANIE. ODPOWIEM BARDZO SZYBKO.
ZAINTERESOWAŁA CIĘ MOJA OFERTA, CHCESZ POZNAĆ DOSTĘPNOŚĆ TERMINU i ZAPYTAĆ O CENĘ PAKIETU?
WYPEŁNIJ PROSZĘ PONIŻSZY FORMULARZ KONTAKTOWY i WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
TOMASZ PROKOP - FOTOGRAF ŚLUBNY KRAKÓW
ul. Bociana 4A/35, 31-231 Kraków
TELEFON: +48 663 275 222   EMAIL: TOMASZ@99FOTO.PL
NIP: 8133336677 REGON: 369770278
POLITYKA PRYWATNOŚCI - RODO
OBSERWUJ MNIE
wesele z klasą
profil na instagramie
profil na instagramie
profil na instagramie

Najczęściej fotografuję w województwie małopolskim: Kraków, Bochnia, Chrzanów, Kielce, Miechów, Myślenice, Olkusz, Oświęcim,
Wieliczka, Tarnów, Wadowice, w województwie śląskim: Katowice i w górach: Szczawnica.