FOTOGRAF ŚLUBNY WIELICZKA

Witaj na mojej stronie internetowej. Jeżeli szukasz najlepszego fotografa ślubnego w Wieliczce to jest do bardzo dobry adres. Jeżeli cenisz sobie w zdjęciach naturalność, chcesz widzieć emocje i brak pozowanych kadrów to tym bardziej zachęcam Ciebie do zapoznania się z moją ofertą ślubną.

Jestem fotografem zajmującym się głównie reportażami ślubnymi. Pracuję w Wieliczce. Szukam naturalnych i prawdziwych momentów, aby utrwalić je w rzeczywistym i szczerym wydaniu na moich fotografiach. Mam nadzieje, że album wypełniony tego rodzaju fotografiami przypomni Wam o ważnym dniu Waszego ślubu w przyszłości.

FOTOGRAF ŚLUBNY WIELICZKA - JAKI POWINIEN BYĆ?

Dbam o przyjazną współpracę podczas zlecenia i przede wszystkim cenię poczucie humoru, które zawsze dobrze wpływa na finalny efekt zdjęć ślubnych. Staram się w swojej fotografii ślubnej wydobywać z ludzi to, co najciekawsze, to co najpiękniejsze i myślę, że najważniejszą cechę, czyli waszą indywidualność. Skrupulatnie obserwuję ludzi i podtrzymuję na zdjęciach charakterystyczne cechy osobowości.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA WIELICZKA - POMOCNA DŁOŃ

Osobom, które nie do końca czują się komfortowo przed obiektywem, służę pomocą i dobrą radą. Lubię improwizować podczas sesji zdjęciowej w plenerze daje to zawsze naturalne i oryginalne efekty. Gwarantuję dobrą zabawę i luźną atmosferę. Fotografia ślubna w Wieliczce i nie tylko. Zapraszam do zanurkowania głębiej w moje portfolio.

FOTOGRAF WIELICZKA - CZY DOŚWIADCZENIE MA ZNACZENIE

Ma, ale nie stawiałbym go na pierwszym miejscu. Ponieważ ono wcale nie jest równoznaczne z umiejętnościami. I myślę też sobie, że nie ma co tu uogólniać i dyskryminować kogokolwiek ze względu na wiek, lata pracy czy jakiekolwiek inne kryteria. Emocjonujący reportaż może zrealizować fotograf z wieloletnim stażem, który kocha to, co robi, robiąc to fantastycznie. Świetne zdjęcia może też wykonać osoba zafascynowana fotografią ślubną, która stosunkowo niedawno rozpoczęła przygodę z tym zawodem. Liczą się efekty. Jesteś tak dobry jak Twój ostatni sezon.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA WIELICZKA - PAMIĄTKA NA LATA

Fotografia ślubna to niezwykle ważna pamiątka, która będzie przypominać o pięknym dniu ślubu i wszystkich emocjach z nim związanych. Dlatego tak ważne jest, aby wybrać dobrego fotografa, który potrafi uchwycić ważne chwile i emocje oraz stworzyć piękne i unikalne zdjęcia, które będą cieszyć oko i wzruszać na długie lata.

Jeśli szukają Państwo profesjonalnego fotografa ślubnego w Wieliczce, warto zapytać znajomych oraz przeglądnąć wyniki wyszukań w internecie. Ilość fotografów ślubnych jest duża, wiele jest też stylów i trudno szukać ujednoliconego cennika usług fotografii ślubnej. Ważne, aby wybrać fotografa, który spełnia wszystkie Wasze oczekiwania i jest w stanie stworzyć piękną pamiątkę na lata.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA WIELICZKA - SESJA NARZECZEŃSKA

Bardzo chętnie zapiszę Waszą historię czułości, bliskości i miłości w kadrach pełnych radości i beztroski. Pełne klimatu i uczuć chwil, które już nie powrócą. Warto wykorzystać czas narzeczeństwa. On jest wyjątkowy warty zapisania na fotografii. Zdjęcia wykonane podczas sesji narzeczeńskiej możecie dobrze wykorzystać w dniu ślubu. Przygotować prezentacje zdjęć, wydrukować pamiątkowe książki dla kochanych rodziców. Możliwości jest zdecydownie wiele, sky is the limit...

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Czy sesję ślubną musimy zamówić od razu przy rezerwacji Ciebie na nasz ślub?

Oczywiście, że nie. Nawet doradzam swoim Parą aby na sesję podobnie jak na album decydowały się już po dniu ślubu. Będziecie znać lepiej swój budżet oraz dostępność czasową. Sesja dla moich Par kosztuje tyle samo w dniu podpisania umowy i po ślubie. Nie musicie się bać, że koszty wzrosną.

Przede wszystkim musicie przyjechać w świetnym humorze. Musicie być zgodni co do tego gdzie i kiedy chcecie aby odbyła się sesja. Warto zadbać o make-up i fryzurę - mogą być dużo bardziej odważne niż w dniu ślubu. Dodatki są wykazane - warto je dostosować do miejsca. W lesie czy na łące wianek zawsze będzie dobrym pomysłem.

Tutaj musicie się zdać na moje doświadczenie w tym temacie i pozwolić mi działać samemu. Sesja fotograficzna i filmowa w tym samym czasie nie jest dobrym pomysłem. Konwencja takich sesji jest zupełnie inna. Film to w dużej mierze reżyserowanie, a ja na sesji chcę pokazać Waszą naturalność, czułość i bliskość. Oczywiście będę Wam pomagał w “pozowaniu” ale całość opierać się będzie na Was bez reżyserii.

Nie jest konieczna ale jest świetną okazją abyśmy się lepiej poznali. Pozwoli Wam oswoić się z aparatem oraz moją obecnością. Po sesji narzeczeńskiej moja obecność w dniu ślubu na pewno nie będzie Was stresować. Będziemy już znajomymi, którzy są na Ty.

KONTAKT

TWOJA WIADOMOŚĆ ZOSTAŁA WYSŁANA.
DZIĘKUJĘ ZA PYTANIE. ODPOWIEM BARDZO SZYBKO.
ZAINTERESOWAŁA CIĘ MOJA OFERTA, CHCESZ POZNAĆ DOSTĘPNOŚĆ TERMINU i ZAPYTAĆ O CENĘ PAKIETU?
WYPEŁNIJ PROSZĘ PONIŻSZY FORMULARZ KONTAKTOWY i WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
TOMASZ PROKOP - FOTOGRAF ŚLUBNY KRAKÓW
ul. Bociana 4A/35, 31-231 Kraków
TELEFON: +48 663 275 222   EMAIL: TOMASZ@99FOTO.PL
NIP: 8133336677 REGON: 369770278
POLITYKA PRYWATNOŚCI - RODO
OBSERWUJ MNIE
wesele z klasą
profil na instagramie
profil na instagramie
profil na instagramie

Najczęściej fotografuję w województwie małopolskim: Kraków, Bochnia, Chrzanów, Kielce, Miechów, Myślenice, Olkusz, Oświęcim,
Wieliczka, Tarnów, Wadowice, w województwie śląskim: Katowice i w górach: Szczawnica.