FOTOGRAF ŚLUBNY OLKUSZ

Wybór właściwego fotografa ślubnego w Olkuszu jest bardzo istotną sprawą podczas organizacji wesela. Czy wyobrażacie sobie, aby Wasze wesele odbyło się bez obecności fotografa ślubnego? Na pewno nie. Fotograf to osoba, która pozwoli zapamiętać Wam każdy, nawet najdrobniejszy szczegół z Waszego wesela. Jest to naprawdę ważne, ponieważ ten wyjątkowy klimat, tworzą najmniejsze detale, o których niestety z czasem zapominamy.

Jeżeli więc zależy Wam na wspaniałej fotografii ślubnej w Olkuszu to świetnie trafiliście. Pozwólcie, że się przedstawię - nazywam się Tomek Prokop i podpowiem Wam na co zwrócić uwagę, wybierając odpowiedniego fotografa na Wasze wesele w Olkuszu.

JAKI POWINIEN BYĆ FOTOGRAF ŚLUBNY Z OLKUSZA?

Fotograf ślubny powinien mieć doświadczenie w pracy z parami młodymi, znać techniki fotografowania i generalnie potrafić robić zdjęcia. Powinien też być elastyczny i potrafić dostosować się do potrzeb i oczekiwań klientów. Ważne, aby fotograf ślubny był także osobą, z którą młoda para czuje się swobodnie i komfortowo, ponieważ w ten sposób zdjęcia będą bardziej autentyczne.

JAKIEGO FOTOGRAFA WYBRAĆ?

Najlepiej wybrać mnie. Koniecznie powinniście sprawdzić moje wcześniejsze realizacje i zapytać o rekomendacje znajomych lub osoby udzielające się na forach tematycznych. Zachęcam także do spotkania na kawie. Sprawdźcie kim jestem. Nić porozumienia na innej stopie niż zawodowa, pomoże Wam opanować skrępowanie, a być może ograniczy stres towarzyszący pozowaniu do zdjęć w dniu ślubu. Obiecuję, że miło spędzimy czas, a Wy poznacie wszystkie niuansy związane z fotografowaniem ślubu.

OLKUSZ - MIEJSCA NA ŚLUB I SESJĘ W PLENERZE

W Olkuszu istnieje kilka miejsc, w których można zorganizować ślub i plener ślubny. Oto kilka możliwości - Zamek w Olkuszu, Pałac w Olkuszu, Hotel & SPA Zamek Gniew - to nowoczesny hotel, który oferuje przestronne sale do organizacji ślubów i plenerów, Park miejski - to piękny teren zielony i Dwór w Olkuszu. Finalna decyzja należy do Was.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA OLKUSZ - OKO REPORTAŻYSTY

Zajmuję się reportażem ślubnym oraz sesjami w plenerze. Zależy mi na tym, aby zdjęcia ślubne, były naturalne i pełne emocji. Emocje na zdjęciach ślubnych są mega ważne, bo to one są najlepszym nośnikiem wspomnień. Fotograf ślubny w Olkuszu, który unika reżyserowania i ciągłego dyrygowania Wami? Zapraszam do wypełnienia formularza kontaktowego.

Jeśli szukają Państwo profesjonalnego fotografa ślubnego w Olkuszu, to warto rozpocząć od zasięgnięcia opinii wśród znajomych i rodziny oraz przejrzenia portfolio różnych fotografów i porównania ich stylów i cen. Ważne, aby wybrać fotografa, który spełnia wszystkie oczekiwania i jest w stanie stworzyć piękną pamiątkę na lata.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA OLKUSZ - ILE TO KOSZTUJE

Cena za usługi fotograficzne związane z ślubem może się różnić w zależności od doświadczenia fotografa, jakości sprzętu, ilości godzin pracy lub liczby wykonanych zdjęć. Niskie ceny to takie z przedziału do trzech tysięcy złotych za reportaż, średni pułap cen wpada pomiędzy trzy, a cztery tysiące złotych za reportaż. Wysoki pułap cen to ceny powyżej czterech tysięcy złotych za reportaż. Nie warto decydować się na najtańszą opcję, ponieważ zdjęcia ślubne to pamiątka na lata i należy zadbać o ich jakość. Z drugiej strony, warto pamiętać, że cena nie zawsze jest wyznacznikiem jakości i warto poszukać fotografa, który jest w stanie zaoferować dobrą usługę w rozsądnej cenie.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jakie miejsce na plener w okolicach Olkusza?

Pustynia Błędowska, Zielone Jeziorka w miejscowości Klucze, Góra Zborów i zakątki Jury Krakowsko-Częstochowskiej to miejsca świetne na plener ślubny. Doskonałym miejscem jest też Zamek w Ogrodzieńcu.

Plener ślubny trwa zazwyczaj kilka godzin, zwykle trzy, czasami cztery godziny. Nie należy obawiać się i krępować przy mojej obecności. Kluczem do wspaniałego pleneru ślubnego jest stworzenie luźniej i swobodnej atmosfery, o co ja osobiście zadbam. Staniemy się dobrymi znajomymi, dzięki czemu sesja plenerowa będzie dla Was wielką przyjemnością.

Lista podwykonawców jest naprawdę długa. Zacznijmy od konsultanta ślubnego, następnie musimy zarezerwować salę i zespół weselny. Później fotografa i czasami kamerzystę. Często też zespół weselny zastępuje DJ i organizator zabaw dla najmłodszych gości czyli animator. Przyda nam się też fajny samochód z kierowcą.

Fotografowie ślubni oferuje kilka różnorodnych pakietów, z których każdy różni się ceną oraz zawartością: liczbą godzin pracy fotografa, zakresem usług np. dodatkowa sesja plenerowa w innym dniu oraz ilością zdjęć oraz dodatków jak np. odbitki, albumy, nośnik danych. To te czynniki mają wpływ na końcową cenę usługi fotograficznej.

KONTAKT

TWOJA WIADOMOŚĆ ZOSTAŁA WYSŁANA.
DZIĘKUJĘ ZA PYTANIE. ODPOWIEM BARDZO SZYBKO.
ZAINTERESOWAŁA CIĘ MOJA OFERTA, CHCESZ POZNAĆ DOSTĘPNOŚĆ TERMINU i ZAPYTAĆ O CENĘ PAKIETU?
WYPEŁNIJ PROSZĘ PONIŻSZY FORMULARZ KONTAKTOWY i WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
TOMASZ PROKOP - FOTOGRAF ŚLUBNY KRAKÓW
ul. Bociana 4A/35, 31-231 Kraków
TELEFON: +48 663 275 222   EMAIL: TOMASZ@99FOTO.PL
NIP: 8133336677 REGON: 369770278
POLITYKA PRYWATNOŚCI - RODO
OBSERWUJ MNIE
wesele z klasą
profil na instagramie
profil na instagramie
profil na instagramie

Najczęściej fotografuję w województwie małopolskim: Kraków, Bochnia, Chrzanów, Kielce, Miechów, Myślenice, Olkusz, Oświęcim,
Wieliczka, Tarnów, Wadowice, w województwie śląskim: Katowice i w górach: Szczawnica.