REPORTAŻE ŚLUBNE i SESJE PLENEROWE

Śluby, sesje zdjęciowe to znakomita okazja do tworzenia, odkrywania nowych miejsc, poznawania ciekawych ludzi, poszukiwania idealnego światła, rejestrowania wydarzeń pełnych autentycznych emocji. Fotograf ślubny w mojej definicji to osoba mająca we krwi kreatywność i umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu z ludźmi, wnikliwy obserwator pozostający w cieniu wydarzeń i rejestrujący bieg zdarzeń z największą dyskrecją. Fotografia ślubna to pasja, którą rozwijam każdego dnia obserwując pracę najlepszych fotografów ślubnych w branży, poszukując nowych miejsc na niezapomniane sesje zdjęciowe, obserwując powstające i znikające trendy w fotografii ślubnej.

EMOCJE, UCZUCIA I KOLORY ZATRZYMANE W KAŻDYM KADRZE

Często mówimy o fotografowaniu sercem, jednak moim zdaniem świat sztuki, wrażliwość artystyczna, niezwykłość to nie wszystko. Fotograf ślubny chętnie śledzi premiery sprzętowe w świecie komputerów, aparatów, obiektywów, programów do obróbki zdjęć i sprzętu oświetleniowego. W ten sposób zdobywam informacje i doskonale mój warsztat, rozbudowywuję zaplecze sprzętowe, a to wszystko ogromnie ułatwia moją pracę. Stosowanie nowości technicznych w praktyce pozwala mi utrzymać dystans od zdjęć wykonanych przez innych uczestników ślubu. Fotografią ślubną zajmuję się już blisko dziesięć lat i uwielbiam miasto Kraków jako główne miejsce mojej działalności.

Chcę by wykonane zdjęcia ślubne wyglądały dobrze za rok, dwa i trzy lata. Upór i konsekwencja w dążeniu do wcześniej wyznaczonego celu pozwalają mi być w miejscu, w którym jestem i na pewno pozwolą pokonywać kolejne wyzwania i realizować nowe cele. W przyszłości chciałbym robić dokładnie to samo, co przez ostatnie kilka lat, tylko być w tym coraz lepszy. Wielokrotnie miałem przyjemność rozmawiać z parami, które w moich zdjęciach doceniły fotografowane ludzkie emocje, łzy wzruszenia podczas ceremonii, uśmiechy, radość z szalonej zabawy.

Pary te opowiadały mi o pozytywnym przyjęciu mojej osoby w gronie ich najbliższych znajomych i rodziny. Komplementowały żywe kolory i umiejętnie wykorzystane światło zarówno zastane jak i pochodzące z lamp błyskowych. To jak patrzę i jakie mam nastawienie ma ogromny wpływ na moją pracę. Pary wybierając fotografa najpierw patrzą na zdjęcia potem chcą poznać mnie jako człowieka by sprawdzić czy będą się dobrze czuć w moim towarzystwie. Nikt nie lubi stresu, dlatego nasze sesje zdjęciowe przebiegają w przyjemnej atmosferze. Zawsze planujemy nasze plenery, a podczas robienia zdjęć daję Wam pełną swobodę w wyrażaniu emocji i zachęcam do odsłonięcia części siebie.

Wybierając fotografa ślubnego kierujcie się sercem, ale weźcie też pod uwagę jego umiejętności, doświadczenie i zaangażowanie. Koniecznie skonfrontujcie to z Waszymi oczekiwaniami. Pamiętajmy, że tak ważnego wydarzenia jak Wasz ślub nie będzie drugi raz, a zdjęcia jakie zrobi Wam wybrany fotograf ślubny pozostaną z Wami na zawsze. Serdecznie zachęcam do odwiedzenia mojego bloga . Przeglądając umieszczone tam zdjęcia ocenisz mój sposób postrzegania otaczającego nas świata. Polecam Kraków i okolice. Serdecznie zapraszam.

KONTAKT

TWOJA WIADOMOŚĆ ZOSTAŁA WYSŁANA.
DZIĘKUJĘ ZA PYTANIE. ODPOWIEM BARDZO SZYBKO.
ZAINTERESOWAŁA CIĘ MOJA OFERTA, CHCESZ POZNAĆ DOSTĘPNOŚĆ TERMINU i ZAPYTAĆ O CENĘ PAKIETU?
WYPEŁNIJ PROSZĘ PONIŻSZY FORMULARZ KONTAKTOWY i WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
TOMASZ PROKOP - FOTOGRAF ŚLUBNY KRAKÓW
ul. Bociana 4A/35, 31-231 Kraków
TELEFON: +48 663 275 222   EMAIL: TOMASZ@99FOTO.PL
NIP: 8133336677 REGON: 369770278
POLITYKA PRYWATNOŚCI - RODO
OBSERWUJ MNIE
profil na instagramie
profil na instagramie
wesele z klasą

Najczęściej fotografuję w województwie małopolskim: Kraków, Bochnia, Chrzanów, Kielce, Miechów, Myślenice, Olkusz, Oświęcim,
Wieliczka, Tarnów, Wadowice, w województwie śląskim: Katowice i w górach: Szczawnica.