FOTOGRAF ŚLUBNY MIECHÓW

Fotografia ślubna to moja pasja i sposób na życie. Chcę aby każdy mógł poczuć się pięknie na moich zdjęciach. Moje zdjęcia są naturalne i pełne emocji dlatego, że od pierwszych minut naszej współpracy staram się mieć bardzo dobry kontakt z Wami, czyli moimi klientami. Zupełnie inaczej jest kiedy fotografuje Was ktoś znajomy, a zupełnie innaczej będą wyglądać zdjęcia zrobione przez obcą osobę. Dlatego tak ważne jest rozpoczęcie sesji zdjęciowej już od przygotowań, a nawet od sesji narzeczeńskiej.

Mamy wtedy czas żeby się dobrze poznać, a to nieocenione doświadczenie które wpływa niesamowicie na jakość zdjęć podczas pracy reporterskiej. Poszukujesz fotografa ślubnego w Miechowie jesteś w super doskonałym miejscu. Nazywam się Tomek Prokop, mieszkam w Krakowie i zapraszam na moje zdjęcia.

FOTOGRAF ŚLUBNY MIECHÓW - AMATOR CZY PROFESJONALISTA?

Fotograf amator to osoba, która robi zdjęcia dla przyjemności, a nie zawodowo. Fotografowanie jest dla niej hobby, a nie sposobem na zarabianie pieniędzy. Amatorzy często robią zdjęcia swoim własnym sprzętem, takim jak aparaty cyfrowe lub smartfony, i często nie posiadają specjalistycznego wykształcenia lub doświadczenia w fotografii. Fotograf profesjonalista to osoba, która zarabia na robieniu zdjęć. Profesjonalni fotografowie często posiadają specjalistyczne wykształcenie lub doświadczenie w dziedzinie fotografii, a także specjalistyczny sprzęt i umiejętności techniczne. Oni zazwyczaj oferują swoje usługi w różnych dziedzinach takich jak właśnie fotografia ślubna.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA MIECHÓW - GDZIE NA PLENER

Miechów to miasto położone w województwie małopolskim, które jest odpowiednie do Waszej sesji plenerowej. Wśród propozycji miejsc na zdjęcia ślubne na pewno znajdą się Zamek w Miechowie, Kościół św. Andrzeja Boboli, park im. Jana Pawła II, Miechowska Starówka. Ciekawe kadry można też znaleźć fotografując w Muzeum Regionalnym w Miechowie oraz w Rezerwacie przyrody „Miechowski Las”. Wybierając na sesję plenerową scenerię w leśnej zieleni, czy architekturę miejską w Miechowie z pewnością znajdziecie coś dla siebie.

Sesja plenerowa to zwykle trzy godziny fotografowania w różnych miejscach. Poszukujemy fajnych kadrów, Waszych uśmiechów i staramy się odpowiednio dobrać pogodę i porę dnia. Wynikiem są zawsze bajeczne zdjęcia. Umówmy się na plener już dzisiaj. Zapraszam serdeczenie.

FOTOGRAF MIECHÓW - PASJA I DOŚWIADCZENIE

Jedno z pierwszych, a zarazem najważniejsze pytań to czy Fotograf będzie osobiście wykonywał zdjęcie na Waszym ślubie, czy będzie to być może podwykonawca zatrudniony w innej firmie. Dobra rada to upewnić się, że na dwieście procent będzie to osoba z którą podpisaliście umowę.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA MIECHÓW - PAMIĄTKA NA LATA

Fotografia ślubna to niezwykle ważna pamiątka, która będzie przypominać o wszystkich emocjach związanych z dniem ślubu. Dlatego tak ważne jest, aby wybrać dobrego fotografa, który stanie na wysokości zadania i uchwyci ważne chwile i emocje oraz stworzy piękne i unikalne zdjęcia ślubne.

Jeśli szukają Państwo profesjonalnego fotografa ślubnego w Miechowie to możecie już teraz wygodnie usiąść w fotelu, oglądnąć zdjęcia na stronie internetowej, wykręcić mój numer i umówić się na niezobowiązujące spotkanie. Porozmawiamy sobie przez godzinkę, odpowiem na wszystkie Wasze fotograficzne pytania, pokażę przykładowe książki, będzie miło.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA MIECHÓW - BEZPIECZEŃSTWO ZDJĘĆ

Pamiętajcie że dobry fotograf zawsze ma dodatkowy aparat, kilka obiektywów i kilka kart pamięci. W obecnych czasach standardem jest zapis zdjęć na dwóch kartach pamięci i natychmiastowe zgranie zawartości kart pamieci na dyski twarde. Bezpieczeństwo Waszych zdjęć ślubnych jest mega istotne, ponieważ ten dzień nie zdarzy się ponownie. Wybierając fotografa, bądźcie czujni.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Ile kosztuje reportaż ze ślubu i wesela w Miechowie?

Czy fotografowie ślubni ustalają uniwersalny cennik swoich usług nie biorąc pod uwagę ich zakresu. Niestety nie, ponieważ każda uroczystość ma inny charakter i indywidualnie wpływa na ostateczną cenę. W wielu przypadkach koszt fotografa na wesele zależy od wielkości imprezy, czy dodatkowych usług, na jakie zdecydowali się nowożeńcy.

Niskie ceny to takie z przedziału do trzech tysiący złotych za reportaż, średni pułap cen wpada pomiędzy trzy, a cztery tysiące złotych za reportaż. Wysoki pułap cen definiuje zakres powyżej czterech tysięcy złotych za reportaż.

Sobota to dzień ślubu, więc fotografowanie zaczynamy wcześnie rano najczęściej od przygotować Panny Młodej i jej makijażu. Szesnaście godzin to typowa długość pracy fotografa w dniu ślubu od momentu przygotowań, do momemntu sfotografowania wszystkich zabaw oczepinowych.

Oczywiście, że nie. Najlepsze kadry z Waszego dnia otrzymacie również w postaci profesjonalnych wydruków. Resztę fotografii dostaniecie na pendrive w wersji elektronicznej, a także w formie internetowej galerii, którą będziecie się mogli podzielić ze znajomymi lub rodziną.

KONTAKT

TWOJA WIADOMOŚĆ ZOSTAŁA WYSŁANA.
DZIĘKUJĘ ZA PYTANIE. ODPOWIEM BARDZO SZYBKO.
ZAINTERESOWAŁA CIĘ MOJA OFERTA, CHCESZ POZNAĆ DOSTĘPNOŚĆ TERMINU i ZAPYTAĆ O CENĘ PAKIETU?
WYPEŁNIJ PROSZĘ PONIŻSZY FORMULARZ KONTAKTOWY i WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
TOMASZ PROKOP - FOTOGRAF ŚLUBNY KRAKÓW
ul. Bociana 4A/35, 31-231 Kraków
TELEFON: +48 663 275 222   EMAIL: TOMASZ@99FOTO.PL
NIP: 8133336677 REGON: 369770278
POLITYKA PRYWATNOŚCI - RODO
OBSERWUJ MNIE
wesele z klasą
profil na instagramie
profil na instagramie
profil na instagramie

Najczęściej fotografuję w województwie małopolskim: Kraków, Bochnia, Chrzanów, Kielce, Miechów, Myślenice, Olkusz, Oświęcim,
Wieliczka, Tarnów, Wadowice, w województwie śląskim: Katowice i w górach: Szczawnica.