FOTOGRAF ŚLUBNY MYŚLENICE

Ślub i wesele to jeden z najważniejszych momentów w życiu, które wymagają należytego uwiecznienia. Idealnym pomysłem jest wykorzystanie fotografii ślubnej. Zdjęcia z uroczystości mogą być wspaniałą pamiątką dla przyszłych pokoleń. Dlatego ważne jest to, aby wybrać odpowiedniego profesjonalnego i doświadczonego fotografa ślubnego.

Nie ma ślubu bez fotografa na co w takim razie zwrócić uwagę przy wyborze tego jedynego fotografa. Czy znacie najwaźniejsze kwestie, na które Para Młoda powinna zwrócić uwagę przy wyborze fotografa ślubnego? Czy szukacie najlepszego fotografa ślubnego w Myślenicach? Nazywam się Tomasz Prokop, mieszkam w Krakowie i zapraszam do mojego fotograficznego świata.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA - WYMAGAJĄCA DZIEDZINA FOTOGRAFII?

Czy fotografia ślubna jest jedną z najtrudniejszych dziedzin fotografii? A jeśli tak to dlaczego? Fotografia ślubna jest bardzo wymagająca, ponieważ pracuje się z osobami, które nieczęsto stają przed aparatem, przeważnie robią to pierwszy raz w życiu. Wszystko co robimy pierwszy raz w życiu jest super ekscytujące, jednak dopiero doświadczenie powoduje, że zaczynamy robić rzeczy dobrze.

FOTOGRAF ŚLUBNY MYŚLENICE - AMATOR CZY PROFESJONALISTA?

Czy często para młoda decyduje się na wybór profesjonalnego fotografa, czy może liczy bardziej na zdjęcia od gości, którzy obecni są na całej uroczystości? Pary młode raczej decydują się jednak na profesjonalistę, ponieważ goście nie zawsze muszą złapać ten odpowiedni moment w trakcie ślubu lub wesela. Mogą akurat się zająć zabawą w czasie, kiedy dzieją się najciekawsze rzeczy.

Dodatkowo wiele osób duchownych raczej preferuje profesjonalistę przy ołtarzu, który zrobi zdjęcia dyskretnie i profesjonalnie nie przeszkadzając w trakcie samej ceremonii ślubu.

WYBÓR FOTOGRAFA - FOTOGRAF ŚLUBNY MYŚLENICE

Na co powinniśmy zwracać uwagę poszukując profesjonalnego fotografa? Poszukując profesjonalnego fotografa najlepiej jest zasięgnąć rady w internecie, czyli kluczowe są tutaj opinie innych osób. Fotograf nawet z super portfolio może okazać się niepasującym charakterem do klientów. Każdy fotograf ma przecież swój styl i lepiej wybrać osobę która będzie pasowała bardziej pod kątem portfolio i porozumienia charakterów.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA MYŚLENICE - CAŁY REPORTAŻ ŚLUBNY

Warto też obejrzeć cały reportaż takiego fotografa bo jest oczywiste, że fotografowie na swoich stronach internetowych, profilach społecznościowych posługują się najlepszymi kadrami, więc moim zdaniem warto jest poprosić takiego fotografa, żeby pokazał cały reportaż z wesela najlepiej jednego z ostatnio wykonanych.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA MYŚLENICE - PAKIET ŁĄCZONY FOTO-VIDEO

Czy warto decydować się na łączony pakiet foto plus video? Tak jak najbardziej. Nie bez znaczenia jest fakt, że przeważnie opłaca się to kosztowo. Warto zwrócić uwagę na to czy dana ekipa jest bardzo zgrana, to się mocno liczy w dniu ślubu i wesela, ponieważ takie osoby nie mogą sobie nawzajem przeszkadzać.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Czy warto zorganizować ślub w zimie?

Ślub zimą - dla jednych brzmi super, dla innych termin zupełnie nie do zaakceptowania. Gorąco polecamy zimowe śluby i są one równie piękne jak śluby letnie.

Praca fotografa nie kończy się tylko na robieniu zdjęć podczas całej uroczystości. Ważna jest również obróbka, chociaż jest ona w zasadzie tylko wisienką na torcie. Najbardziej liczy się też doświadczenie w robieniu zdjęć.

Rozmowa powinna się odbyć w cztery oczy i jest to bardzo ważne. Podczas tej rozmowy można wywnioskować czy ktoś zna się na fotografii ślubnej, czy pasuje do nas charakterem. Można też oczywiście zapoznać się z materiałami, którymi dysponuje fotograf, będą to książki i fotoalbumy pokazowe.

Zachowanie wszystkich najważniejszych momentów na weselu, moim zdaniem wymaga około czterystu pięćdziesięciu zdjęć. Pozwoli nam to zachować ciągłość i pełen przekrój ślubu i wesela, od momentu przygotowań, makijażu ślubnego do momentu oczepin.

KONTAKT

TWOJA WIADOMOŚĆ ZOSTAŁA WYSŁANA.
DZIĘKUJĘ ZA PYTANIE. ODPOWIEM BARDZO SZYBKO.
ZAINTERESOWAŁA CIĘ MOJA OFERTA, CHCESZ POZNAĆ DOSTĘPNOŚĆ TERMINU i ZAPYTAĆ O CENĘ PAKIETU?
WYPEŁNIJ PROSZĘ PONIŻSZY FORMULARZ KONTAKTOWY i WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
TOMASZ PROKOP - FOTOGRAF ŚLUBNY KRAKÓW
ul. Bociana 4A/35, 31-231 Kraków
TELEFON: +48 663 275 222   EMAIL: TOMASZ@99FOTO.PL
NIP: 8133336677 REGON: 369770278
POLITYKA PRYWATNOŚCI - RODO
OBSERWUJ MNIE
wesele z klasą
profil na instagramie
profil na instagramie
profil na instagramie

Najczęściej fotografuję w województwie małopolskim: Kraków, Bochnia, Chrzanów, Kielce, Miechów, Myślenice, Olkusz, Oświęcim,
Wieliczka, Tarnów, Wadowice, w województwie śląskim: Katowice i w górach: Szczawnica.