FOTOGRAF ŚLUBNY WADOWICE

Wiadomo, że zdjęcia podczas wesela będzie robiło Wam mnóstwo osób. Jedne będą lepszej jakości, drugie gorsze. Część gości weźmie na przyjęcie ze sobą aparaty fotograficzne, a część będzie fotografować telefonem komórkowym. Jeśli żaden z naszych gości nie jest zawodowym fotografem, nie możemy mieć jednak pewności, że zrobione zdjęcia będą dla nas zadowalające.

Wybór fotografa na wesele nie należy do rzeczy łatwych. Trzeba przejrzeć portfolio wielu fotografów, negocjować się i pytać o wolne terminy. Nie każdy fotograf będzie do nas pasował. Każdy z nas jest inny, fotografowie też są inni. Nasze gusta, potrzeby i oczekiwania nie zawsze będą spójne z tym co proponuje fotograf. Nie na wszystko też jako Para Młoda musimy się zgadzać. Kobiety, które lubią bardziej jeden ze swoich profili, powinny powiedzieć o tym fotografowi przed ślubem. Jest wtedy szansa, że zdjęcia będą robione z tej bardziej „korzystnej dla nas strony”. Warto też wspomnieć, którzy z gości weselnych są dla nas najważniejsi i których zdjęć najwięcej byśmy chcieli - trzeba fotografowi przedstawić np. rodziców, rodzeństwo czy świadków. Jeżeli szukasz najlepszego fotografa ślubnego w Wadowicach to jesteś we właściwym miejscu. Nazywam się Tomasz Prokop, mieszkam w Krakowie i bardzo chętnie sfotografuję Wasz ślub.

FOTOGRAF ŚLUBNY WADOWICE - ZDJĘCIA SPONTANICZNE?

Fotografia reportażowa jest moją specjalizacją. Uwielbiam tę magię, dzięki której mogę zamknąć na zdjęciach to, co nieuchwytne, czyli Wasz spontaniczny uśmiech, wzruszenie, skrywane pocałunki i spojrzenia pełne miłości. Wierzę, że wspólnie możemy stworzyć coś naprawdę wyjątkowego – historię, która pozostanie z Wami na zawsze i nawet na stare lata będzie cieszyć równie mocno, jak tego pięknego dnia. Serdecznie zapraszam Cię do zapoznania się z moim portfolio i wejścia do świata emocji widzianego moimi oczami.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA WADOWICE - ZADANIA SPECJALNE

Fotograf ślubny, który specjalizuje się w przygotowywaniu reportaży ślubnych, to osoba do zadań specjalnych. Z jednej strony musi poczuć w sobie duszę reportera, który jest w stanie przewidywać pewne zdarzenia, stale obserwuje otoczenie i wie, jakie momenty uchwycić na fotografiach. Z drugiej strony to osoba, która doskonale zna swój sprzęt i posiada rozległą wiedzę na temat technik fotografowania. Wie, w jaki sposób operować światłem i cieniem, by zdjęcia zyskały niepowtarzalny charakter, nadaje odpowiedni rytm całej historii, a także z łatwością tworzy zdjęcia wieloplanowe, w których kilka historii przeplata się ze sobą na jednej fotografii.

Jako dobry reporter ślubny nie boje się ciężkiej pracy i jestem gotowy na ciągłe udoskonalanie własnych umiejętności. Jeśli chcesz mieć pewność, że fotograf ślubny przygotuje dla Ciebie niezapomniany reportaż, zwróć uwagę na to, jak zmienia się jego portfolio na przestrzeni lat. Dzięki temu będziesz w stanie ocenić jego zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz nieustanny rozwój.

WADOWICE - KIEDY ZAREZERWOWAĆ TERMIN?

Pamiętaj, że czym szybciej zarezerwujesz termin u fotografa, tym lepiej. Warto wiedzieć, że niektóre weekendy są zapisane już na dwa lata do przodu. Pamiętaj, że funkcjonuje też coś takiego, jak sezon ślubny, który trwa od kwietnia do listopada. To czas, kiedy trudniej o rezerwację fotografa, jeżeli do ślubu pozostało już niewiele czasu.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA WADOWICE - PAMIĄTKA NA LATA

W mojej ofercie znajdują się albumy ślubne dwóch wiodących firm drukarskich w Polsce. Pierwsza z nich to firma Printu, natomiast druga to Najlepsze Foto. Korzystając z moich usług w obu przypadkach zyskujecie pięćdziesiąt procent zniżki na zamówione do druku materiały. Mogę Was również zapewnić, że współpraca z tymi firmami przebiega doskonale, a jakość druku jest na najwyższym poziomie.

Marzą Ci się zdjęcia ze ślubu, które nawet za dwadzieścia lat będą wyciskać łzy wzruszenia? Szukasz fotografa ślubnego w Wadowicach, który nie tylko najpiękniej jak to możliwe zapisze wyjątkowe chwile, ale i doradzi, podpowie i doda otuchy wtedy, gdy będzie to konieczne? Trafiłeś w odpowiednie miejsce. Poznajmy się i umówmy na wspólną kawę.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA WADOWICE - ILE TO KOSZTUJE

Jeżeli szukasz fotografa ślubnego, warto wiedzieć, że możesz zamówić sesję narzeczeńską, sam reportaż w dniu ślubu (od przygotowań, po późne godziny nocne) oraz sesję ślubną w plenerze w Wadowicach. Są to główne składowe ceny usługi fotografa ślubnego. Dobra informacja jest taka, że jeżeli organizujesz ślub w Wadowicach i wybierzesz moje usługi odpadają Ci koszty dojazdu czy noclegu dla fotografa. Jestem z Krakowa i do Wadowic dojeżdżam gratis.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Ile kosztuje reportaż i dojazd fotografa ślubnego do Wadowic?

Koszt dojazdu do Wadowic wliczony jest w cenę pakietu ślubnego. Odpadają Ci koszty dojazdu czy noclegu dla fotografa.

Często spotykam się z tendencją kładzenia zbyt dużego nacisku na fotografowanie przyjęcia. Z perspektywy pamiątki i historii zawartej w reportażu piąta czy szósta godzina opowiadania o tańczących i wznoszonych toastach gościach nie wnosi już zbyt wiele do materiału natomiast brak wspólnej sesji, pośpiech w przygotowaniach - na to nie możemy sobie pozwolić.

Publikacja materiałów jest dla mnie bardzo istotna – dzięki temu zainteresowane moją fotografią pary są w stanie dokładnie i na bieżąco ocenić jakość i poziom moich prac. Gdybym nie miał takiej możliwości prawdopodobnie nie byłoby Was tutaj. Rozumiem jednak, że nie jest to komfortowe rozwiązanie dla każdego i jeśli tylko nie zgadzacie się na publikację Waszego wizerunku dajcie mi znać – przygotuję dla Was umowę i ofertę na warunkach dostosowanych do Waszych oczekiwań.

Tak, nie ma najmniejszego problemu abym komunikował się częściowo lub przez cały dzień z Wami i Waszymi gośćmi po angielsku. Bardzo często fotografuję śluby międzynarodowe i nie stanowi to dla mnie absolutnie żadnej przeszkody aby dogadać się z każdym z gości.

KONTAKT

TWOJA WIADOMOŚĆ ZOSTAŁA WYSŁANA.
DZIĘKUJĘ ZA PYTANIE. ODPOWIEM BARDZO SZYBKO.
ZAINTERESOWAŁA CIĘ MOJA OFERTA, CHCESZ POZNAĆ DOSTĘPNOŚĆ TERMINU i ZAPYTAĆ O CENĘ PAKIETU?
WYPEŁNIJ PROSZĘ PONIŻSZY FORMULARZ KONTAKTOWY i WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
TOMASZ PROKOP - FOTOGRAF ŚLUBNY KRAKÓW
ul. Bociana 4A/35, 31-231 Kraków
TELEFON: +48 663 275 222   EMAIL: TOMASZ@99FOTO.PL
NIP: 8133336677 REGON: 369770278
POLITYKA PRYWATNOŚCI - RODO
OBSERWUJ MNIE
wesele z klasą
profil na instagramie
profil na instagramie
profil na instagramie

Najczęściej fotografuję w województwie małopolskim: Kraków, Bochnia, Chrzanów, Kielce, Miechów, Myślenice, Olkusz, Oświęcim,
Wieliczka, Tarnów, Wadowice, w województwie śląskim: Katowice i w górach: Szczawnica.