FOTOGRAF ŚLUBNY SZCZAWNICA

Planowanie i organizacja ślubu to przede wszystkim nieustanne podejmowanie decyzji. Ciągłe wybory pomiędzy jednym, a drugim. Nie sposób wyliczyć jak bardzo złożone jest to przedsięwzięcie. Jeśli jesteście parą poszukującą fotografa na swój ślub, to doskonale wiecie o czym mówię. Szukając osoby odpowiedzialnej za jedne z ważniejszych zdjęć w Waszych życiu, przede wszystkim myślcie o tym czego Wy oczekujecie i co Wam się podoba. Odstawcie na bok porady cioci, sąsiadki czy rekomendacje z Waszej sali weselnej. To bardzo ważna pamiętka.

Jeśli rozpoczniecie przygotowania do ślubu, szybko zauważycie, że ze wszystkich stron jesteście atakowani propozycjami pomocy i współpracy. W czasach, gdzie każdy fotograf chce współpracować z każdą parą - warto dobrze przemyśleć temat „dopasowania” i oczekiwań. Jeżeli szukasz najlepszego fotografa ślubnego w Szczawnicy to doskonale trafiłeś. Nazywam się Tomasz Prokop, mieszkam w Krakowie i zapraszam do mojego fotograficznego świata.

FOTOGRAF ŚLUBNY SZCZAWNICA - JAKI POWINIEN BYĆ?

Fotograf ślubny to człowiek na którego możesz liczyć i polegać na jego doświadczeniu. Jako Panna Młoda powinnaś również czuć się dobrze i swobodnie w towarzystwie fotografa ślubnego. Na początku nikt nie wie jakie zachowania są dobrze odbierane przez ludzi, a jakie zachowania ludzi od nas odpychają. Fotografując kolejny ślub i otrzymując zlecenia od znajomych Par Młodych zadowolonych z wykonanego reporażu ślubnego, zaczynasz wierzyć w swój warsztat i nabierasz pewności co do swojej osoby. Nieustanne doskonalenie swoich umiejętności to mega ważna rzecz, która przydaje się w życiu, a w szczególności w fotografii ślubnej. Otwartość jest kluczem do osiągnięcia sukcesu w tej branży.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA SZCZAWNICA - PIENINY I NIZINY

Szczawnica to miejsce wyjątkowe. Realizując tam sesje ślubne możemy rozpocząć od Parku Zdrojowego, następnie przespacerować się wzdłuż promenady, fotografując wzdłuż Dunajca. Możemy też wybrać się znacznie wyżej. Niejednokrotnie wychodziłem na Wysoki Wierch, czy to od strony Szlachtowej, czy też pokonując pierwszy etap trasy kolejką na Palenicę. Widok na zachodzące słońce kładzące się w Pieninach, z widokiem Tatr w oddali - trudno wyobrazić sobie lepszą scenerię dla zdjęć ślubnych.

Jeżeli jesteście Parą Młodą, która preferuje miejsca, gdzie ludzi jest trochę mniej, plener ślubny w Szczawnicy spełni Wasze oczekiwania. Poszukując nie tylko fotografa, ale i przewodnika, który doskonale zna tamte strony trafiliście doskonale. Zapraszam na mojego bloga, gdzie znajdziecie zdjęcia z miejsc, o których wspomniałem. Do zobaczenia na reportażu i na plenerze ślubnym wkrótce...

SZCZAWNICA - JAKIEGO FOTOGRAFA WYBRAĆ?

Najlepiej wybrać mnie. Koniecznie powinniście sprawdzić moje wcześniejsze realizacje i zapytać o rekomendacje znajomych lub osoby udzielające się na forach tematycznych. Zachęcam także do spotkania na kawie. Sprawdźcie kim jestem. Nić porozumienia na innej stopie niż zawodowa, pomoże Wam opanować skrępowanie, a być może ograniczy stres towarzyszący pozowaniu do zdjęć w dniu ślubu. Obiecuję, że miło spędzimy czas, a Wy poznacie wszystkie niuansy związane z fotografowaniem ślubu.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA SZCZAWNICA - AMATOR CZY PROFESJONALISTA

Czy często para młoda decyduje się na wybór profesjonalnego fotografa, czy może liczy bardziej na zdjęcia od gości, którzy obecni są na całej uroczystości? Pary młode raczej decydują się jednak na profesjonalistę, ponieważ goście nie zawsze muszą złapać ten odpowiedni moment w trakcie ślubu lub wesela. Mogą akurat się zająć zabawą w czasie, kiedy dzieją się najciekawsze rzeczy.

Dodatkowo wiele osób duchownych raczej preferuje profesjonalistę przy ołtarzu, który zrobi zdjęcia dyskretnie i profesjonalnie nie przeszkadzając w trakcie samej ceremonii ślubu.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA SZCZAWNICA - KOSZT USŁUGI

Jeżeli szukasz fotografa ślubnego, warto wiedzieć, że możesz zamówić sesję narzeczeńską, sam reportaż w dniu ślubu (od przygotowań, po późne godziny nocne) oraz sesję ślubną w plenerze w Szczawnicy. Są to główne składowe ceny usługi fotografa ślubnego. Dobra informacja jest taka, że jeżeli organizujesz ślub w Szczawnicy i wybierzesz moje usługi odpadają Ci koszty dojazdu czy noclegu dla fotografa. Jestem z Krakowa i do Szczawnicy dojeżdżam gratis.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Sesja ślubna – w dzień ślubu czy innego dnia?

Moje pary w ramach fotoreportażu ślubnego dostają sesję ślubną w dniu ślubu. Oddalamy się wtedy od zgiełku przyjęcia weselnego, np. na łono natury, aby w trzydzieści minut zrobić piękne, romantyczne fotografie. Dla par, dla których taka sesja w dniu ślubu to za mało, proponuję dodatkową sesję plenerową innego dnia. Wtedy możemy wybrać się w dowolne miejsce w Polsce południowej.

Jasne, zdjęcia grupowe są ważne również dla mnie, bo dla mnie jest ważne to, co dla Was! A z doświadczenia wiem, że fotografie całej rodziny są tymi najczęściej oglądanymi – wszyscy szukają na nich swojego wizerunku. Wykonując zdjęcia grupowe, aby uciec od patetyczności, lubię wykorzystać jakiś dodatkowy, niebanalny motyw, np. zimne ognie!

Tak. Dla moich par przygotowuję również albumy ślubne. Korzystam z profesjonalnych laboratoriów fotograficznych, dzięki którym wiem, że produkty, które proponuję, są najwyższej jakości.

Tak, śluby humanistyczne są coraz popularniejsze w Polsce. O tym, czym się charakteryzują, możecie przeczytać na moim blogu.

KONTAKT

TWOJA WIADOMOŚĆ ZOSTAŁA WYSŁANA.
DZIĘKUJĘ ZA PYTANIE. ODPOWIEM BARDZO SZYBKO.
ZAINTERESOWAŁA CIĘ MOJA OFERTA, CHCESZ POZNAĆ DOSTĘPNOŚĆ TERMINU i ZAPYTAĆ O CENĘ PAKIETU?
WYPEŁNIJ PROSZĘ PONIŻSZY FORMULARZ KONTAKTOWY i WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
TOMASZ PROKOP - FOTOGRAF ŚLUBNY KRAKÓW
ul. Bociana 4A/35, 31-231 Kraków
TELEFON: +48 663 275 222   EMAIL: TOMASZ@99FOTO.PL
NIP: 8133336677 REGON: 369770278
POLITYKA PRYWATNOŚCI - RODO
OBSERWUJ MNIE
wesele z klasą
profil na instagramie
profil na instagramie
profil na instagramie

Najczęściej fotografuję w województwie małopolskim: Kraków, Bochnia, Chrzanów, Kielce, Miechów, Myślenice, Olkusz, Oświęcim,
Wieliczka, Tarnów, Wadowice, w województwie śląskim: Katowice i w górach: Szczawnica.