KILKA SŁÓW O MNIE

Mam na imię Tomek i jestem fotografem ślubnym. Mieszkam w Krakowie z moją żoną Anią i trójką kochanych dzieciaków. Fotografia ślubna od zawsze była moją największą pasją, która przy odrobinie szczęścia stała się moim sposobem na życie. Uwielbiam fotografować szczęśliwych ludzi, odwiedzać nowe miejsca i poszukiwać idealnego światła. Fotografię ślubną traktuję jako niesamowitą przygodę, która pozwala mi spełniać marzenia. Jestem przekonany, że najlepsze zdjęcia są jeszcze przede mną.

fotograf na wesele kraków

FOTOGRAF NA WESELE KRAKÓW

Kiedy spojrzę w przeszłość na kilka ślubów, które miałem przyjemność fotografować, mogę powiedzieć jedno: każdy ślub jest inny. Para młoda i idealnie dopracowane detale są po prostu piękne. Goście weselni swoją radością sprawiają, że dzień ten staje się wyjątkowy, a całe tygodnie i miesiące przygotowań mają swój szczęśliwy finał w tym dniu pełnym uczuć, radości i wzruszeń.

Zapytacie mnie dlaczego zajmuję się fotografią ślubną?

Otóż chcę zatrzymać czas, sfotografować Twoich rodziców, trzymających się za ręce i wycierających łzy wzruszenia w kościelnej ławce. Taniec Twojej młodszej siostry z chłopakiem, którego być może poślubi już za trzy lata. Dzieci sąsiadów, które rosną bardzo, ale to bardzo szybko i Twój pierwszy już małżeński pocałunek. Twojego najlepszego przyjaciela wykonującego mocno wyćwiczony, jeszcze studniówkowy taneczny popis, a być może nawet byłego chłopaka, który ze łzą w oku przytrzyma Cię w objęciach trochę dłużej, korzystając z takiej okazji podczas składania życzeń ślubnych.

Masz jak w banku, że ślubny tort zniknie w czasie krótszym niż godzina, kwiaty zwiędną wkrótce po ceremonii, a suknia ślubna wróci do szafy rano następnego dnia. Ale zdjęcia - pomyśl - one zostaną na zawsze. Będą z wami kiedy narodzą się wasze dzieci, kiedy będziecie przechodzić przez największą w karierze małżeńskiej kłótnię. Zawsze będą przypominać wam jak bardzo się kochacie. Kiedy waszych rodziców już nie będzie z wami, zdacie sobie sprawę, że ślub to była ostatnia okazja na podziękowania i na wspólny taniec.

Moją misją jest więc uwiecznienie tych wszystkich chwil, podarowanie Wam zdjęć w albumie, który przetrwa wieki i przypomni wam dlaczego chcieliście wydać tak idealne i tak bardzo drogie przyjęcie ślubne.

Jeżeli planujesz swój ślub właśnie teraz to zapomnij o targach ślubnych, wyłącz internet i zamknij katalogi mody ślubnej. Popatrz na osobę z którą chcesz przejść przez życie. Przypomnij sobie dlaczego to robisz i pamiętaj o tym, żeby gdy dzień ślubu nadejdzie cieszyć się nim z całego serca. Zero stresu z powodu sukni ślubnej, pierwszego tańca, pocałunków na forum rodziny, czekoladowej fontanny czy kwiatów.

Pamiętaj, kiedy impreza się skończy, będziecie już na zawsze razem otoczeni ludźmi, którzy doskonale was znają i kochają najbardziej na świecie. Wybierając mnie na Waszego fotografa ślubnego będziecie mieli też album pełny bezcennych zdjęć.

Pozdrawiam i zapraszam serdecznie do skorzystania z moich usług.

Tomasz Prokop - Fotograf Ślubny Kraków

KONTAKT

TWOJA WIADOMOŚĆ ZOSTAŁA WYSŁANA.
DZIĘKUJĘ ZA PYTANIE. ODPOWIEM BARDZO SZYBKO.
ZAINTERESOWAŁA CIĘ MOJA OFERTA, CHCESZ POZNAĆ DOSTĘPNOŚĆ TERMINU i ZAPYTAĆ O CENĘ PAKIETU?
WYPEŁNIJ PROSZĘ PONIŻSZY FORMULARZ KONTAKTOWY i WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
TOMASZ PROKOP - FOTOGRAF ŚLUBNY KRAKÓW
ul. Bociana 4A/35, 31-231 Kraków
TELEFON: +48 663 275 222   EMAIL: TOMASZ@99FOTO.PL
NIP: 8133336677 REGON: 369770278
POLITYKA PRYWATNOŚCI - RODO
OBSERWUJ MNIE
profil na instagramie
profil na instagramie
wesele z klasą

Najczęściej fotografuję w województwie małopolskim: Kraków, Bochnia, Chrzanów, Kielce, Miechów, Myślenice, Olkusz, Oświęcim,
Wieliczka, Tarnów, Wadowice, w województwie śląskim: Katowice i w górach: Szczawnica.