FOTOGRAF ŚLUBNY CHRZANÓW

Wyczekana sobota, godzina piętnasta w Kościele, wszystko przygotowane na ten ważny dzień. Wstajesz rano i myślisz, czy na pewno wszystko się uda, czy wszyscy goście pojawią się na imprezie, czy kwiaty dotrą na czas, czy makijaż i fryzura będą równie dobre jak te na próbach. Wiadomo, że czujesz lekki stres, rodzina rozwiewa Twoje wątpliwości i mówi, że wszystko będzie dobrze. Może w tym momencie myślisz, że przydałby się ktoś doświadczony, kto widział już dziesiątki ślubów, ktoś taki kto wie z której strony w kościele zwykle stoi Panna Młoda. Zwykle przed czasem możesz spodziewać się człowieka, który mając ze sobą doświadczenie zna odpowiedzi na wszystkie ślubne pytania, jest w stanie rozładować stres i rozluźnić atmosferę. Twój fotograf ślubny w Chrzanowie?

Poszukując fotografa pamiętajcie, że warto postawić na doświadczenie. Dzień ślubu to mega ważny dzień w którym wszystko dzieje się super szybko. Umiejętność przewidywania zdarzeń i doskonale ułożony plan dnia pozwoli nam uniknąć niespodzianek. Najlepszy fotograf ślubny w Chrzanowie to taki, który wie kiedy wcisnąć spust migawki i utrwalić najważniejsze chwile. Nazywam się Tomek Prokop, mieszkam w Krakowie i zapraszam do mojego fotograficznego świata.

FOTOGRAF ŚLUBNY CHRZANÓW - JAKI POWINIEN BYĆ?

Fotograf ślubny to człowiek na którego możesz liczyć i polegać na jego doświadczeniu. Jako Panna Młoda powinnaś również czuć się dobrze i swobodnie w towarzystwie fotografa ślubnego. Na początku nikt nie wie jakie zachowania są dobrze odbierane przez ludzi, a jakie zachowania ludzi od nas odpychają. Fotografując kolejny ślub i otrzymując zlecenia od znajomych Par Młodych zadowolonych z wykonanego reporażu ślubnego, zaczynasz wierzyć w swój warsztat i nabierasz pewności co do swojej osoby. Nieustanne doskonalenie swoich umiejętności to mega ważna rzecz, która przydaje się w życiu, a w szczególności w fotografii ślubnej. Otwartość jest kluczem do osiągnięcia sukcesu w tej branży.

CZY ISTNIEJĄ FAJNE MIEJSCE PLENEROWE W CHRZANOWIE?

Chrzanów, może być traktowany jako idealna baza wypadowa. Na liście polecanych miejsc plenerowych w okolicach Chrzanowa musimy wpisać Park Gródek w Jaworznie, zwany Polskimi Malediwami, Park Śląski w Katowicach z wesołym miasteczkiem i planetarium. Zamek w Rabszytnie, który po gruntownej renowacji zachwyca nas swoja potęgą, Zamek w Ogrodzieńcu, perełka Jury Krakowsko-Częstochowskiej, miejsce gdzie mieszkał Janosik. Nie zapominajmy też o Zamku w Suchej Beskidzkiej, który śmiało może konkurować z Wawelem.

Całkiem niedaleko jest też Muzeum Zamkowe w Pszczynie i piękny Park Pszczyński. Wszystkie te miejsca czakają na Was i proszę się o plener ślubny lub sesję narzeczeńską.Bez względu na to czy lubicie przyrodę, czy szum miasta i obecność ludzi, znajdziecie coś dla siebie. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji i stylu pary młodej.

CHRZANÓW - FOTOGRAF ŚLUBNY W PAKIECIE Z FILMEM

Obserwując ulubionych fotografów publikujących informacje o swojej pracy na kanale YouTube, dowiadujemy się, że wprowadzenie aparatów bezlusterkowych i łatwe przełączenie funkcji aparatu z fotografowania na filmowanie, utworzył nową dziedzinę reportażu ślubnego zwanego reportażem hybrydowym. Jeden człowiek, jednocześnie fotografuje i wykonuje krótkie filmiki, które można zmontować w teledysk ślubny. Jeżeli poszukujecie fotografa, który wykona dla Was taki film to niestety nie najlpiej trafiliście. Moja specjalizacja to fotografia ślubna, tej dziedzie poświęcam sto procent swojej uwagi i wykonywanie dwóch rzeczy filmów i zdjęć jednocześnie jest moim zdaniem niewykonalne. Pamiętajcie, jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego. Szukacie dalej..., a może dobre zdjęcia z Waszego ślubu wystarczą? Serdeczenie zapraszam do skorzystania z moich usług fotograficznych w Chrzanowie.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA CHRZANÓW - PONADCZASOWOŚĆ ZDJĘĆ

Fajnie tak usiąść przy choince, otworzyć album ze zdjęciami i zanurzyć się we wspomnieniach. Prosta sprawa, bardzo powtarzalna, bo choinkę w naszych domach mamy każdego roku. Pomyślcie więc, ile przyjemności podczas oglądania czeka na Was gdy zdecydujecie się zapisać wspomnienia na kartach pamięci i stronach albumu fotograficznego. Może to wydawać się kosztowne, ale na coś trzeba w końcu wydawać te pieniądze... Uwierzcie mi, że ten album to jest bardzo dobry pomysł.

Szukasz profesjonalnego fotografa ślubnego w Chrzanowie? Świetnie trafiłeś, mam nadzieje spełnić wszystkie Twoje fotograficzne oczekiwania i jestem w stanie stworzyć piękną pamiątkę na lata.

CENY, KOSZTY - FOTOGRAFIA ŚLUBNA CHRZANÓW

Tanio i dobrze być nie może, to prawda, ale pamiętajcie, by nie przepłacać, kupując marzenia. Poszukując fotografa postawcie na jego doświadczenie, zapytajcie jakim dysponuje sprzętem. Koniecznie sprawdźcie portfolio i umówcie sie na spotkanie. Ludzie w tej branży są niesamowici, ale jest też spora ekipa, która przygodę z fotografią rozpoczęła od zakupu sprzętu z dofinansowania na firmę, a zdjęcia robi wyłącznie dla pieniędzy. Postawcie na osoby sprawdzone, polecane, pasjonatów, którzy pomimo trudności pracują w zawodzie od lat. W ten sposób zyskacie wspaniałe zdjecia.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Ile kosztuje fotograf i kamerzysta na wesele w Chrzanowie?

Oferta reportażu ślubnego może być korzystna, kiedy zapytacie o pakiet foto-video. Pamiętajcie jednak, by nie był oferowany przez jedną osobę i nazwany fotografią hybrydową. Film ślubny to nie tylko ruchome kadry ale też dziwięk, którego rejestracja jest pracochłonna. W mojej ofercie znajdziecie zdjęcia ślubne, ale znajomych kamerzystów znam kilku i mogę polecić wysyłając ich listę na Twój adres email.

Pierwsze pytanie na które musimy sobie odpowiedzieć to ile zdjęć potrzeba by ułożyć fotoksiążkę o grubości sto czterdzieści stron w formacie 30x30cm. Każdego roku układam blisko czterdzieście takich książek i powiem Wam jedno, można tam z powodzeniem zmieścić blisko 400 zdjęć ślubnych. Fotografując Wasz ślub zrobię więc wszystko, by stworzyć minimum czterysta pięćdziesiąt unikalnych niepowtarzających się kadrów ślubnych. Praca niełatwa, ale mega satysfakcjonująca.

Zdjęcia zaczynają się wcześnie rano od makijażu Panny Młodej. W dniu ślubu jestem z Wami często ponad szesnaście godzim. Czas dobrze i miło spędzony. Spotykamy się jeszcze na plener ślubny w wybranym dniu po ślubie. Przegadamy wiele tematów i poznamy się doskonale.

Kadry z Waszego dnia ślubu są tak ważne, że po prostu trzeba je profesjonalnie wydrukować. Wszystkie zdjęcia otrzymacie również w postaci cyfrowej na pendrive w etui.

KONTAKT

TWOJA WIADOMOŚĆ ZOSTAŁA WYSŁANA.
DZIĘKUJĘ ZA PYTANIE. ODPOWIEM BARDZO SZYBKO.
ZAINTERESOWAŁA CIĘ MOJA OFERTA, CHCESZ POZNAĆ DOSTĘPNOŚĆ TERMINU i ZAPYTAĆ O CENĘ PAKIETU?
WYPEŁNIJ PROSZĘ PONIŻSZY FORMULARZ KONTAKTOWY i WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
TOMASZ PROKOP - FOTOGRAF ŚLUBNY KRAKÓW
ul. Bociana 4A/35, 31-231 Kraków
TELEFON: +48 663 275 222   EMAIL: TOMASZ@99FOTO.PL
NIP: 8133336677 REGON: 369770278
POLITYKA PRYWATNOŚCI - RODO
OBSERWUJ MNIE
wesele z klasą
profil na instagramie
profil na instagramie
profil na instagramie

Najczęściej fotografuję w województwie małopolskim: Kraków, Bochnia, Chrzanów, Kielce, Miechów, Myślenice, Olkusz, Oświęcim,
Wieliczka, Tarnów, Wadowice, w województwie śląskim: Katowice i w górach: Szczawnica.