FOTOGRAF ŚLUBNY BOCHNIA

Ten dzień, kiedy wszystkie szczegóły organizacyjne dotyczące sali weselnej, zespołu są już znane i coś podpowiada Ci, że trzeba pójść krok dalej i rozglądnąć się za odpowiednim fotografem ślubnym. Organizujesz ślub w Bochni i dobrze byłoby gdyby znalazł się fotograf ślubny, który nie musi przemierzyć pół polski by sfotografować Twój ślub. Przygotowujesz kubek kawy i szukając w internecie trafiasz na moją stronę. Myślisz czy to przypadek, że spośród tylu ofert zaglądnąłem właśnie tutaj. Przeglądasz zdjęcia, wybrane reportaże ślubne na blogu, widzisz spójne kolory, emocje i zastanawiasz się, czy to czasem nie jest ten człowiek, który zrobi Twoje zdjęcia ślubne.

Tego się nie dowiemy, tak długo jak nie zadzwonisz do mnie lub nie wypełnisz formularza kontaktowego. Jeżeli szukasz najlepszego fotografa ślubnego w Bochni to całkiem dobrze trafiłeś. Nazywam się Tomasz Prokop, mieszkam w Krakowie i bardzo chętnie sfotografuję Twój ślub.

FOTOGRAF ŚLUBNY BOCHNIA - ZDJĘCIA ŚLUBNE, KTÓRE ZACHWYCAJĄ

Ilość zdjęć publikowanych każdego dnia w internecie, ich jakość nawet z IPhona z każdym dniem podnosi poprzeczkę i ułatwiając wykonywanie pracy powoduje, że ilość osób, które chciałyby zacząć fotografować profesjonalnie znacząco wzrasta. Dlatego poszukując fotografa ślubnego w Bochni pamiętaj o kilku prostych zasadach. Wybierz doświadczonego i utalentowanego fotografa, który ma dobre portfolio i pozytywne opinie od innych par. Koniecznie porozmawiaj z fotografem o swoich preferencjach, aby upewnić się, że będzie on w stanie dostarczyć materiał w pełni Ciebie satysfakcjonujący. Skorzystaj z opcji pleneru zdjęciowego, aby uzupełnić reportaż ślubny o zdjęcia w naturze, na które ilość czasu jest praktycznie nieograniczona. Staraj się wybierać fotografów oferujących spójny styl bez przesadnego retuszu i efektów z programów graficznych, ponieważ mogą one po pewnym czasie po prostu wyjść z mody. Zwróć uwagę na detale, takie jak kompozycja, oświetlenie. Pamiętaj, że najwaźniejsze są emocje, emocje i jeszcze raz emocje, one na każdym zdjęciu muszą się znaleźć.

MIEJSCA PLENEROWE - FOTOGRAFIA ŚLUBNA BOCHNIA

Poszukując miejsc na plener ślubny pomyślcie Bochnia. Dlaczego? Ponieważ jest to miasto, które z uwagi na zabytki i krajobrazy jest warte polecenia. Lista ciekawych miejsc jest długa, ale wymieńmy tylko kilka z nich, w których można wyczarować magiczne zdjęcia plenerowe. Kopalnia Soli Bochnia - to najstarsza działająca kopalnia soli w Europie, można tam zwiedzić podziemia i sprawdzić skąd bierze się sól. Kościół św. Kingi - piękny gotycki kościół z czternastego wieku, który jest jednym z najważniejszych zabytków Bochni. Czternastowieczny Ratusz, położony na wzgórzu nad miastem Zamek Kmitów, z którego roztacza się wspaniały widok na okolicę.

Park Zdrojowy czy Muzeum Soli tam też warto zaglądnąć. Blisko mamy też do wspaniałego Pałacu Goetza, czarującego wspaniałym ogrodem i monumentalnymi schodami, na których uwierzcie mi zdjęcia robią się same. Warto rozważyć okolice Bochni i zdecydować się na ślub i plener właśnie tam.

WESELE W BOCHNI - ZAREZERWUJ FOTOGRAFA ŚLUBNEGO JUŻ DZISIAJ

Spójna historia przepełniona Waszymi uczuciami, relacjami z osobami najbliższymi, towarzyszącymi Wam tego dnia to wszystko składa się na idealny reportaż ślubny. Fotografie ślubne to piękne portrety, detale, które pokazują smaczki i budują klimat miejsca i kadry wyjęte prosto z życia, pełne emocji, wzruszeń i radości. Album fotograficzny, który otrzymujecie to zbiór emocji, które pozostaną z Wami przez długie lata. Nie przesadzę stwierdzając, że będziecie go przeglądać setki razy, odkrywając nowe rzeczy, ale przede wszystkim wracając do tych niezapomnianych chwil z radością, a czasem nawet łzami wspomnień. To wszystko może być faktem, gdy zdecydujesz się na usługi profesjonalnego fotografa, który będzie w stanie urzeczywistnić te marzenia.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA BOCHNIA - WRAŹLIWOŚĆ FOTOGRAFA

Każdy fotograf to doskonały obserwator, uwielbiający przebywać w nowych miejscach i poznawać ciekawych ludzi. Obserwator jest tutaj słowem kluczowym, ponieważ trudno być w tym zawodzie, mając charakter lidera, który uwielbia przebywać w centrum zainteresowania, opowiadać anegdoty i odciągać swoją osobą uwagę od rzeczy ważnych. Uruchomienie migawki aparatu pozwala nam ukraść kilka chwil i zmagazynować je na kartach pamięci. Coś co nigdy się nie powtórzy ma szanse pozostania z nami na zawsze. To dążenie to zapisywania chwil pchało fotografię do przodu przez setki lat. Jestem pewny, że w najbliższej przyszłości nic w tym temacie nie ulegnie radykalnym zmianom.

Jeśli szukają Państwo profesjonalnego fotografa ślubnego na Bochni, serdecznie zapraszam do przejrzenia mojego portfolio i przejrzenia zdjęc na blogu. Ważne, aby wybrać fotografa, który spełnia wszystkie Wasze oczekiwania i jest w stanie stworzyć piękną pamiątkę na lata.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA BOCHNIA - CENNIK USŁUG

Pewnie myślicie, że tanio już było. Nie jest to regułą. Cena za usługi fotograficzne związane ze ślubem może się różnić w zależności od doświadczenia fotografa, jakości sprzętu, ilości godzin pracy, liczby wykonanych zdjęć itp. Ceny fotografii ślubnej mogą wahać się od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych. Ważne, aby dokładnie zapoznać się z ofertą fotografów, porównać ceny i mieć pewność, że otrzymuje się usługę może nie najtańszą, ale w doskonałej jakości. Zawesze poszukujcie fotografa, który może zaoferować bardzo dobre zdjęcia w rozsądnej cenie.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jak długo trwa oczekiwanie na otrzymanie zdjęć?

Zdjęcia z Twojego ślubu są gotowe w tygodniu po ślubie. Fotografie zostają udostępnione w strefie klienta i są zabezpieczone hasłem. Goście weselni zainteresowani zdjęciami mogą otrzymać hasło zabierając jedną z wizytówek, które zawsze zostawiam przy ekspresie do kawy. Jeżeli tego nie zrobili w dniu ślubu tomogą skontaktować się z Wami i zapytać o hasło.

Oczywiście, plener ślubny jest doskonałym uzupełnieniem reportażu ślubnego. Zwykle znajdujemy kilka minut w dniu ślubu na zdjęcia przed salą weselną. Robiąc plener w dniu ślubu zawsze wtedy musicie pamiętać, o tym, że goście weselni na Was czekają. Czas na plenerze w wybranym dniu po ślubie to czas dla Was, praktycznie nieograniczony, w którym można dać sobie sto buziaków i uścisków, zwiedzić piękne miejsca, porozmawiać, pośmiać się i nacieszyć promieniami zachodzącego słońca.

Fotografią ślubną zajmuje się blisko dziesięt lat. Każdego roku oddaje trzydzieści pięć fotoksiążek ślubnych, które są moim portfolio i najlepszą reklamą. Najlepiej popytać o fotografa najbliższą rodzinę, poszukać w internecie i jest duże prawdopodobieństwo, że nawet w ten przypadkowy sposób na siebie natrafimy.

Doświadczenie w fotografii ślubnej to bardzo ważna rzecz. Zawsze fotograf ma tylko jedną szansę, żeby dobrze uchwycić mijające chwile. Pewność siebie, umiejętność przewidywania nadchodzących po sobie wydarzeń to rzeczy, które nabywmy z czasem. Każdy pamięta swoje pierwsze dzieła i postęp, który zaobserwował po latach pracy w zawodzie. Fotografia nie jest inna i warto postawić na sprawdzonego i doświadczonego fotografa ślubnego.

KONTAKT

TWOJA WIADOMOŚĆ ZOSTAŁA WYSŁANA.
DZIĘKUJĘ ZA PYTANIE. ODPOWIEM BARDZO SZYBKO.
ZAINTERESOWAŁA CIĘ MOJA OFERTA, CHCESZ POZNAĆ DOSTĘPNOŚĆ TERMINU i ZAPYTAĆ O CENĘ PAKIETU?
WYPEŁNIJ PROSZĘ PONIŻSZY FORMULARZ KONTAKTOWY i WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
TOMASZ PROKOP - FOTOGRAF ŚLUBNY KRAKÓW
ul. Bociana 4A/35, 31-231 Kraków
TELEFON: +48 663 275 222   EMAIL: TOMASZ@99FOTO.PL
NIP: 8133336677 REGON: 369770278
POLITYKA PRYWATNOŚCI - RODO
OBSERWUJ MNIE
wesele z klasą
profil na instagramie
profil na instagramie
profil na instagramie

Najczęściej fotografuję w województwie małopolskim: Kraków, Bochnia, Chrzanów, Kielce, Miechów, Myślenice, Olkusz, Oświęcim,
Wieliczka, Tarnów, Wadowice, w województwie śląskim: Katowice i w górach: Szczawnica.