FOTOGRAF ŚLUBNY OŚWIĘCIM

Dzień dobry. Poszukujemy fotografa, bądź fotografów oraz kamerzysty na wesele pod w Oświęcimiu. Interesują nas osoby tylko z wolnym terminem. Pozdrawiamy. Każdego dnia kilka osób poszukuje fotografa na swój ślub. Ponieważ znalazłeś się na mojej stronie internetowej domyślam się, że dzisiaj jesteś wśród nich.

Obecnie pary młode coraz częściej wybierają swoich fotografów na ślub kierując się stylem, a nie miastem zamieszkania. Dlatego też i ja często jeżdżę jako fotograf ślubny do Oświęcimia czy w każde inne miejsce, gdzie mnie młodzi zaproszą. Jeżeli szukasz najlepszego fotografa ślubnego w Oświęcimiu to doskonale trafiłeś. Nazywam się Tomasz Prokop, mieszkam w Krakowie i zapraszam do zapoznania się z moimi zdjęciami.

FOTOGRAF ŚLUBNY OŚWIĘCIM - EMOCJONALNE PODEJŚCIE DO LUDZI i ICH HISTORII

Szybkie i niepozowane zdjęcia bez przyciągania uwagi swoim aparatem to jedyny sposób, aby mieć pewność, że fotografowana przeze mnie osoba nie pozuje. Cała seria takich zdjęć, aby mieć kilka ujęć do wyboru. Jestem jak Ninja, pozostając poza zasięgiem wzroku, chowając się za innymi lub używając zoomu, uparcie robię zdjęcia z oddali. Zdjęcia takie są zdjęciami, które lubicie najbardziej.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA OŚWIĘCIM - MOMENT DECYDUJĄCY

Niekiedy na sfotografowanie danej sytuacji mam zaledwie kilka sekund. Chcąc uchwycić moment decydujący, w którym Pan Młody po raz pierwszy widzi swoją przyszłą żonę lub chwilę, kiedy uśmiechnięciu wychodzicie z kościoła po cerememoni, fotograf musi zachować czujność. Wykonać kilkanaście ujęć by mieć pewność, że moment został zapisany. Dlatego podczas reportażu ślubnego typowo wykonuje blisko cztery tysiące zdjęć.

Ich skrupulatny wybór zwany selekcją to proces długi, ale każde zdjęcie, które ma w sobie dawkę emocji wynagradza godziny spędzone przed monitorem komputera.

FOTOGRAF ŚLUBNY W OŚWIĘCIMIU - REJESTRACJA WSPOMNIEŃ

Nie przepadam za ustawianymi zdjęciami, choć jeśli masz ochotę na grupowe to oczywiście w takie zdjęcia też umiem. Są one integralną częścią każdego ślubu. Nic tak dobrze nie wygląda na zdjęciach jak naturalność i spontaniczność dlatego bardziej stawiamy na dobrą relację z Tobą niż ustawianie Ciebie do zdjęć.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA OŚWIĘCIM - PAMIĄTKA NA LATA

Fotografia ślubna to niezwykle ważna pamiątka, która będzie przypominać o pięknym dniu zaślubin i wszystkich emocjach z nim związanych. Dlatego tak ważne jest, aby wybrać dobrego fotografa, który potrafi uchwycić ważne chwile i emocje oraz stworzyć piękne i unikalne zdjęcia, które będą cieszyć oko i wzruszać na długie lata.

Jeśli szukacie profesjonalnego fotografa ślubnego w Oświęcimiu to doskonale, że odwiedziliście moją stronę internetową. Poznawanie ludzi, rozkminianie z nimi przeróżnych tematów, odwiedzanie nowych miejsc stało się moim nałogiem. Trudno wyobrazić sobie sobotę, która mogłaby wyglądać inaczej.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA OŚWIĘCIM - FIRST LOOK

Pewnie słyszeliście o first look. Reakcja Pana Młodego na widok ukochanej jest zawsze wyjątkowo piękna i niepowtarzalna. Do końca też nie wiadomo, czy pojawią się wówczas łzy wzruszenia czy może nastąpi wybuch radości. Wszyscy goście żyją tą chwilą dlatego zawsze jestem obok, aby tak jedyna w swoim rodzaju chwila została uwieczniona na fotografiach.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jakie masz doświadczenie w fotografii ślubnej?

Fotografia ślubna to branża w której zawodowo działam od 2012 roku. W tym czasie wykonałem ponad 300 reportaży ślubnych więc myślę, że nie ma już warunków, które potrafiłyby mnie zaskoczyć i przerosnąć - tutaj możecie mieć na prawdę spokojną głowę.

W zależności od tego jak duże będą grupy i jak duże jest Wasze wesele oraz od tego czy chcecie zdjęcia tylko z najbliższymi czy wszystkimi gośćmi od piętnastu minut do godziny czasu.

Nie będzie to żaden problem, nigdy jeszcze nie używałem lampy błyskowej w kościele. Sprzęt, na którym pracuje pozwala fotografować w na prawdę słabych warunkach oświetleniowych.

Tak, oczywiście. Możecie zdecydować się tylko na sesję narzeczeńśką lub okolicznością. Sesja to zawsze trzy lub cztery godziny fotografowania w dwóch lub trzech wybranych miejscach, bardzo często jest to spacer. Wynikiem sesji jest zawsze minimum sto zdjęć poddanych starannej obróbce graficznej.

KONTAKT

TWOJA WIADOMOŚĆ ZOSTAŁA WYSŁANA.
DZIĘKUJĘ ZA PYTANIE. ODPOWIEM BARDZO SZYBKO.
ZAINTERESOWAŁA CIĘ MOJA OFERTA, CHCESZ POZNAĆ DOSTĘPNOŚĆ TERMINU i ZAPYTAĆ O CENĘ PAKIETU?
WYPEŁNIJ PROSZĘ PONIŻSZY FORMULARZ KONTAKTOWY i WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
TOMASZ PROKOP - FOTOGRAF ŚLUBNY KRAKÓW
ul. Bociana 4A/35, 31-231 Kraków
TELEFON: +48 663 275 222   EMAIL: TOMASZ@99FOTO.PL
NIP: 8133336677 REGON: 369770278
POLITYKA PRYWATNOŚCI - RODO
OBSERWUJ MNIE
wesele z klasą
profil na instagramie
profil na instagramie
profil na instagramie

Najczęściej fotografuję w województwie małopolskim: Kraków, Bochnia, Chrzanów, Kielce, Miechów, Myślenice, Olkusz, Oświęcim,
Wieliczka, Tarnów, Wadowice, w województwie śląskim: Katowice i w górach: Szczawnica.