FOTOGRAF ŚLUBNY TARNÓW

Udział w wielu szkoleniach, warsztatach, dopracowywanie kunksztu fotograficznego i fotografowania ślubów, nowe wyzwania każdego tygodnia doprowadziły do sytuacji, w której mogę powiedzieć, że umiem robić zdjęcia. Przez ostatnie lata i po dziesiątkach wykonanych reportaży, w fotografii ślubnej czuje się bardzo naturalnie. Człowiek uczy się jednak przez cały życie, dlatego na każdy reportaż, mimo przygotowania i pewności siebie, idę z lekkim wahaniem. Fotografia ślubna to jedna wielka przygoda.

Fotografia ślubna to głównie praca z ludźmi – w czasie przygotowań, na ślubie czy w trakcie sesji ślubnej mamy do czynienia przecież z ludźmi. Każde wesele jest inne, dlatego właśnie uwielbiam ten tryb pracy. Na każdym reportażu poznaję wielu ciekawych ludzi, z którymi często długo po weselu utrzymuję kontakt. Jeżeli szukasz najlepszego fotografa ślubnego w Tarnowie to doskonale trafiłeś. Nazywam się Tomasz Prokop, mieszkam w Krakowie i zapraszam do kontaktu.

FOTOGRAF ŚLUBNY TARNÓW - APARATY BEZLUSTERKOWE?

Pracuję na profesjonalnych aparatach bezlusterkowych marki Nikon. Zawsze mam ze sobą kilka przydatnych obiektywów, dzięki którym mogę pracować tak, jak trzeba, o lampach i innych tego typu sprzętach nie wspominając. W pracę wkładam całe swoje zaangażowanie, uśmiech i pomocną dłoń. Na każdym reportażu jestem po prostu sobą. Chcesz wiedzieć coś więcej na mój temat? Umówmy się na kawę i porozmawiajmy.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA W TARNÓWIE - WYZWANIE

Trzeba wiedzieć, że fotografia ślubna to niełatwa dziedzina. Dobry reportaż ślubny jest bardzo wymagający. Trzeba być nie tylko sprawnym technicznie, ale przede wszystkim wrażliwym na otoczenie, na światło. Trzeba umieć w otaczającym nas chaosie stworzyć dość prosty, uporządkowany kadr, który poruszy emocje widza. Intuicja, empatia do ludzi i świetna kondycja fizyczna są to niezwykle istotne elementy, bez których nie wyobrażam sobie pracy w roli fotografa ślubnego. Dwanaście godzin biegania z aparatem potrafi zmęczyć najsprawniejszego sportowca.

Dla mnie jednak bardziej męczące od wysiłku fizycznego jest przebywanie w stanie permanentnej koncentracji. Trzeba być w pełnej gotowości, gdyż najpiękniejsze momenty trwają dosłownie ułamek sekundy. Drobne zawahanie spowoduje utratę świetnego zdjęcia.

FOTOGRAF ŚLUBNY TARNÓW - FOTOGRAF RODZINNY

Jako mąż i tata, wiem jak ważna jest potęga emocji i bliskości. Gdy wybieram się jako fotograf na wesele, widzę to, czego nie dostrzegają inni. Śmiech, łzy wzruszenia, wygłupy dzieciaków. Wszystko uwiecznię, abyście cieszyli się rodzinnymi wspomnieniami przez lata.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA TARNÓW - FOTOGRAF OBSERWUJĄCY

Mam dobre “oko” do sytuacji, nic mi nie umknie! Dobry reportaż ślubny to taki, w którym zawarte są w stu procentach niepowtarzalne momenty. To Wam gwarantuję.

FOTOGRAF PRZYJAZNY I DYSKRETNY

Fotograf na ślub to także “kumpel”, który doradzi, uspokoi i pomoże. Wykorzystam swoje bogate doświadczenie, by być wsparciem. Jestem również dyskretny i kiedy trzeba niedostrzegalny. Umiem uszanować intymność najważniejszych momentów podczas ślubu, ale nie zaniedbam żadnego kadru.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Gdzie można zobaczyć przykłady Pana prac?

Na moim blogu macie możliwość zapoznania się z przykładowymi historiami ślubnymi, które pokazują namiastkę moich fotograficznych umiejętności. Jeżeli dotychczasowe sesje przypadły Wam do gustu zapraszam do kontaktu, a wspólnie uzyskamy równie imponujące wizualnie zdjęcia z Waszym udziałem.

Posłuchajcie moich rad i zaproponujcie swoim gościom pozostawienie telefonów w domu. Tak to nie jest możliwe i o ile w fotografowaniu z miejsca, w którym się stoi nie ma nic złego to wchodzenie fotografowi w kadr powinno być zabronione.

Fotografa na ślub najlepiej wybrać z dwuletnim wyprzedzeniem. Wynika to z faktu, że bardzo często inni usługodawcy, tacy jak sale weselne, czy zespoły muzyczne podpisują umowy z właśnie takim wyprzedzeniem.

Oczywiście, że tak. Goście weselni lepiej bawią sie na parkiecie, jeżeli widzą na nim uśmiechniętą Parę Młodę. Pozostawianie naszych gości na dłuższy czas może być nietaktowne. Zróbmy więc kilka zdjęć przed salą weselną, a cały plener w dodatkowym, wybranym dniu po ślubie.

KONTAKT

TWOJA WIADOMOŚĆ ZOSTAŁA WYSŁANA.
DZIĘKUJĘ ZA PYTANIE. ODPOWIEM BARDZO SZYBKO.
ZAINTERESOWAŁA CIĘ MOJA OFERTA, CHCESZ POZNAĆ DOSTĘPNOŚĆ TERMINU i ZAPYTAĆ O CENĘ PAKIETU?
WYPEŁNIJ PROSZĘ PONIŻSZY FORMULARZ KONTAKTOWY i WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
TOMASZ PROKOP - FOTOGRAF ŚLUBNY KRAKÓW
ul. Bociana 4A/35, 31-231 Kraków
TELEFON: +48 663 275 222   EMAIL: TOMASZ@99FOTO.PL
NIP: 8133336677 REGON: 369770278
POLITYKA PRYWATNOŚCI - RODO
OBSERWUJ MNIE
wesele z klasą
profil na instagramie
profil na instagramie
profil na instagramie

Najczęściej fotografuję w województwie małopolskim: Kraków, Bochnia, Chrzanów, Kielce, Miechów, Myślenice, Olkusz, Oświęcim,
Wieliczka, Tarnów, Wadowice, w województwie śląskim: Katowice i w górach: Szczawnica.