fotograf ślubny kraków

GOSIA i TOMEK

SESJA ŚLUBNA DOLINA BOLECHOWICKA i KRYSPINÓW

SESJA ŚLUBNA DOLINA BOLECHOWICKA i KRYSPINÓW - GOSIA i TOMEK


5 lipca 2016 - TAGI: sesja ślubna kraków,plener ślubny kryspinów

Wiele młodych par myśli, że zrobienie fajnych zdjęć do sesji ślubnej wymaga wyjazdu z Krakowa i okolic, pozostawienia za sobą mięc oklepanych i nowe poszukiwania. Mam nadzieję, że po raz kolejny razem z Gosią i Tomkiem udowodnimy, że to nie prawda. Gosia mieszka w Bolechowicach i doskonale zna okolicę, Dolina Bolechowicka to też wspomnienia, chociażby długie treningi pierwszego tańca z Tomkiem, dlatego też zdecydowaliśmy się rozpocząć zdjęcia w tym miejscu. W Dolinie Bolechowickiej doszliśmy do wodospadu, co w sukni ślubnej było dość trudne.

Następnie ponieważ do zachodu słońca w Kryspinowie czasu było jeszcze trochę wybraliśmy się na punkt widokowy w Karniowicach. Widok na panoramę Krakowa i chylące się już ku zachodowi słońce, sprzyjało zdjęciom. Ostanim punktem pleneru był Kryspinów, który zaskoczył mnie nowym pomostem. Gosia pomogła grającym w siatkówkę zaserwować, poprzytulała się do Tomka na piasku i w promieniach zachądzącego słońca. Czas szybko nam minął, bo wszystko co dobre szybko się kończy. Miłego oglądania.

sesja ślubna kraków,plener ślubny kryspinówsesja ślubna kraków,plener ślubny kryspinówsesja ślubna kraków,plener ślubny kryspinówsesja ślubna kraków,plener ślubny kryspinówsesja ślubna kraków,plener ślubny kryspinówsesja ślubna kraków,plener ślubny kryspinówsesja ślubna kraków,plener ślubny kryspinówsesja ślubna kraków,plener ślubny kryspinówsesja ślubna kraków,plener ślubny kryspinówsesja ślubna kraków,plener ślubny kryspinówsesja ślubna kraków,plener ślubny kryspinówsesja ślubna kraków,plener ślubny kryspinówsesja ślubna kraków,plener ślubny kryspinówsesja ślubna kraków,plener ślubny kryspinówsesja ślubna kraków,plener ślubny kryspinówsesja ślubna kraków,plener ślubny kryspinówsesja ślubna kraków,plener ślubny kryspinówsesja ślubna kraków,plener ślubny kryspinówsesja ślubna kraków,plener ślubny kryspinówsesja ślubna kraków,plener ślubny kryspinówsesja ślubna kraków,plener ślubny kryspinówsesja ślubna kraków,plener ślubny kryspinówsesja ślubna kraków,plener ślubny kryspinówsesja ślubna kraków,plener ślubny kryspinówsesja ślubna kraków,plener ślubny kryspinów

KONTAKT

TWOJA WIADOMOŚĆ ZOSTAŁA WYSŁANA.
DZIĘKUJĘ ZA PYTANIE. ODPOWIEM BARDZO SZYBKO.
ZAINTERESOWAŁA CIĘ MOJA OFERTA, CHCESZ POZNAĆ DOSTĘPNOŚĆ TERMINU i ZAPYTAĆ O CENĘ PAKIETU?
WYPEŁNIJ PROSZĘ PONIŻSZY FORMULARZ KONTAKTOWY i WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
TOMASZ PROKOP - FOTOGRAF ŚLUBNY KRAKÓW
ul. Bociana 4A/35, 31-231 Kraków
TELEFON: +48 663 275 222   EMAIL: TOMASZ@99FOTO.PL
NIP: 8133336677 REGON: 369770278
POLITYKA PRYWATNOŚCI - RODO
OBSERWUJ MNIE
wesele z klasą
profil na instagramie
profil na instagramie
profil na instagramie

IWONA I MARCIN

SESJA ŚLUBNA STRBSKIE PLESO i POPRADZKI STAW, SŁOWACJA