SESJA ZDJĘCIOWA KRAKÓW - WSKAZÓWKI I REKOMENDACJE MIEJSC

Lądując na mojej stronie internetowej trafiliście do fotografa, który od zawsze proponuje, namawia, zachwala sesje zdjęciowe w Krakowie. Trafiliście do fotografa, który swoim portfolio udowadnia, że nie trzeba jechać na koniec świata by zrobić dobre zdjęcia ślubne. Kraków znany w zimie głównie ze smogu już wiosną zamienia się w piękne, bardzo chętnie odwiedzane przez turystów, pełne historii miasto. Fajnych miejsc na sesję zdjęciową nie musimy szukać długo.

Na północ od Krakowa rozciągają się atrakcje turystyczne Jury Krakowsko-Częstochowskiej reprezentowane przez Ojcowski Park Narodowy, Zamek w Pieskowej Skale, Dwór w Tomaszowicach czy Zamek w Korzkwi. Zachód Krakowa to Zalew w Kryspinowie, Dolina Bolechowicka, Zamek w Przegorzałach, Kopiec Kościuszki i Skałki Twardowskiego. Południe to Park w Mogilanach, Kopiec Kraka i Park Bednarskiego. Wschód Krakowa natomiast to industrialne klimaty Nowej Huty oraz Muzeum Lotnictwa na Czyżynach.

Centrum to kwintesencja Krakowa czyli Bulwary Wiślane, Kazimierz z ulicą Szeroką, Plac Nowy, kluby i restauracje reprezentowane przez Mleczarnię, Alchemię, Starą Zajezdnie i Studio Qulinarne. Stare Miasto z ulicą Jagiellońska, Wawel, Planty, Zaułek Czartoryskich, Opera Krakowska, Sukiennice i Rynek Główny, Browar Lubicz, Hotel Stary - wymieniać można długo. Przygotowując się do sesji zdjęciowej i szukając odpowiedzi na pytanie gdzie można zrobić foto sesję w krakowie, wpiszcie miejsca z powyższego paragrafu, a gwarantuję, że znajdziecie coś dla siebie.

Sesja zdjęciowa w Krakowie to przede wszystkim dobry plan w układaniu którego bardzo chętnie Wam pomogę, konsultując logistykę miejsc, podpowiadając pory dnia, które będą najlepsze dla danej lokalizacji. Zdjęcia z pleneru mają być niezwykłe i niepowtarzalne dlatego warto poświęcić chwilę na znalezienie odpowiednich rekwizytów, które nadadzą sesji oryginalności.

Warto też przygotować makijaż i fryzurę zbliżone do tego z dnia ślubu . Koniecznie należy też zabrać ze sobą dobry humor, gdyż jest to bardzo ale to bardzo ważne.

Fotografia jest moją pasją od lat. Jak nie trudno zgadnąć skala kreatywności poczas sesji zdjęciowych sięga zenitu. Każdy wieczór poprzedzający sesję zdjęciową mija mi na analizowaniu moich i istniejacych już w internecie prac innych fotografów wykonanych w miejscu lub okolicach miejsca do którego się wybieramy.

Budowanie kreatywności, wyszukiwanie szczerości i wyjątkowości w zdjęciach to ciągła praca. Wierzcie mi, że im dalej jestem, tym więcej pracy widzę jeszcze przed sobą. Każda kolejna wykonana sesja zdjęciowa buduje świadomość tego, co ma być w kadrze, jak tego czegoś szukać. Definiuje kadr, podpowiada co chcę pokazywać i jak chcę pokazywać.

Trzy godziny fotografowania, najczęściej dwa lub trzy wybrane miejsca w Krakowie i okolicach, blisko pięćset zdjęć, z których starannie selekcjonuję siedemdziesiąt do obróbki graficznej. Emocje, emocje i jeszcze raz emocje. Zero ustawek i balast sprzętowy ograniczony do niezbędnego minimum. Osobiście czerpię prawdziwą przyjemność w poszukiwaniu prawdziwości w moich zdjęciach, odnajdywaniu kadrów, odkrywaniu miejsc dzięki magii światła po raz kolejny na nowo.

Plener ślubny w Krakowie to najlepszy moment na zrobienie tych najpiękniejszych i najromantyczniejszych zdjęć. To chwila na oderwanie się od rzeczywistości i wcielenie w rolę rozluźnionego modela. Spotkajmy się, wspólnie znajdźmy chwilę, światło, kadr, zachowajmy je na zawsze. Serdecznie zapraszam.

 

REFERENCJE

Od samego początku współpraca z Tomkiem przebiegała idealnie :) Pełen pomysłów w głowie i zapału do pracy, a przy okazji napełniony dobrą energii, która dodała nam "powera" w tym ważnym dla nas dniu ! Błyskawiczna obsługa z pięknymi zdjęciami :) Jak tylko wybierać to zdecydowanie Tomka ! :) Dziękujemy i na pewno kiedyś jeszcze się zobaczymy. Ewelina i Kamil.

Serdecznie polecamy. Niezwykle profesjonalne podejście, bardzo miła atmosfera i przepiękne zdjęcia! Długo zastanawialiśmy się nad wyborem fotografa, ale wiemy, że nie mogliśmy lepiej wybrać. Tomku, dziękujemy za piękną pamiątkę i serdecznie pozdrawiamy. Natalia i Piotr.

Dziękujemy, dziękujemy, dziękujemy. Byliśmy pewni że nasza współpraca z Tomkiem przebiegnie idealnie i tak właśnie było. Polecamy wszystkim z całego serca!!! Karola i Mati.

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie! Dyskretna i bardzo efektowna praca Tomka robi wrażenie tak jak Jego zdjęcia :) spokój i usmiech :) świetna współpraca! Dziękujemy Tomek. Sylwia i Bartek.

Otwarty, profesjonalny i cierpliwy, polecamy Tomka każdemu! Zdjęcia które wykonuje są piękne i klimatyczne, współprace z nim będziemy bardzo miło wspominać. Paulina i Paweł.

Gorące podziękowania dla Tomka za wspaniałą pamiątkę z naszego wesela, które odbyło się 15 sierpnia tego roku. Współpraca, podejście do tematu, zaangażowanie na bardzo wysokim poziomie. Materiał z wesela otrzymaliśmy w ekspresowym terminie. Wszystkim serdecznie polecamy! Patrycja i Michał.

Tomek jest świetnym fotografem. Każdy ważny moment jest uchwycony w magiczny sposób. Nie ma zdjęcia, które by sie powtarzało. Efekty mówią same za siebie, wystarczy tylko popatrzeć na bloga. Atmosfera, która stwarza jest rewelacyjna. Gorąco polecam. Aleksandra i Przemek.

Tomku, dziękujemy ogromnie za przepiękną pamiątkę jaką mamy dzięki Tobie. Twoje zaangażowanie i ogrom pomysłów widać w każdym ujęciu. Nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego fotografa. Polecamy wszystkim! Aleksandra i Grzegorz.