SESJA ZDJĘCIOWA KRAKÓW - WSKAZÓWKI I REKOMENDACJE MIEJSC

Odwiedzając moją stronę internetową trafiliście do fotografa, który od zawsze proponuje i z całego serca namawia na sesje zdjęciowe w Krakowie. Trafiliście do fotografa, który swoim portfolio udowadnia, że nie trzeba jechać na koniec świata by zrobić niezapomniane zdjęcia ślubne. Kraków znany w zimie głównie ze smogu już wiosną zamienia się w piękne, chętnie odwiedzane przez turystów i pełne historii miasto. Fajnych miejsc na sesję zdjęciową nie trzeba tu poszukiwać długo. Łatwo odnajdziemy każdy styl by uwiecznić w nim Waszą miłość.

Na północ od Krakowa rozciągają się atrakcje turystyczne Jury Krakowsko-Częstochowskiej reprezentowane przez Ojcowski Park Narodowy, Zamek w Pieskowej Skale, Dwór w Tomaszowicach czy Zamek w Korzkwi. Zachód Krakowa to Zalew w Kryspinowie, Dolina Bolechowicka, Zamek w Przegorzałach, Kopiec Kościuszki i Skałki Twardowskiego. Południe to Park w Mogilanach, Kopiec Kraka i Park Bednarskiego. Wschód Krakowa natomiast to industrialne klimaty Nowej Huty oraz Muzeum Lotnictwa na Czyżynach.

Centrum to kwintesencja Krakowa czyli Bulwary Wiślane, klimatyczny Kazimierz, Plac Nowy, kluby i restauracje reprezentowane przez Mleczarnię, Alchemię, Starą Zajezdnie i Studio Qulinarne. Stare Miasto i niezliczona ilość uliczek, Wawel, Planty, Zaułek Czartoryskich, Opera Krakowska, Sukiennice i Rynek Główny, Browar Lubicz, Hotel Stary - wymieniać przeróżne miejsca można długo.

Przygotowując się do sesji zdjęciowej i szukając odpowiedzi na pytanie gdzie można zrobić sesję fotograficzną w Krakowie, wpiszcie miejsca z powyższego paragrafu, a gwarantuję, że znajdziecie coś dla Was. Niezliczona ilość zakątków, ciekawych miejsc tych bardziej znanych i dopiero czekających na odkrycie.

Sesja zdjęciowa w Krakowie to przede wszystkim dobry plan w układaniu którego bardzo chętnie Wam pomogę, konsultując logistykę miejsc, podpowiadając pory dnia, które będą najlepsze dla danej lokalizacji. Zdjęcia z pleneru mają być niezwykłe i niepowtarzalne dlatego warto poświęcić chwilę na znalezienie odpowiednich rekwizytów, które nadadzą sesji oryginalności.

Warto też przygotować makijaż i fryzurę zbliżone do tego z dnia ślubu . Pamiętajcie też, by koniecznie zabrać ze sobą dobry humor - jest to bardzo ale to bardzo ważne.

Fotografia jest moją pasją od lat. Jak nie trudno zgadnąć skala kreatywności poczas sesji zdjęciowych sięga zenitu. Kilka chwil w dzień poprzedzający Waszą sesję zdjęciową warto spędzić na przeanalizowaniu moich i istniejacych już w internecie prac innych fotografów ślubnych wykonanych w miejscach lub okolicach miejsc do których się wybieramy.

Budowanie kreatywności, poszukiwanie szczerości i wyjątkowości w kadrze to ciągła praca. Wierzcie mi, że im dalej jestem, tym więcej pracy widzę przed sobą. Każda kolejna sesja zdjęciowa buduje świadomość tego co mam mieć w kadrze i jak mam tego szukać. Tysiące przeglądniętych zdjęć pozwalają zdefiniować kadr, znaleźć inspirację i odpowiedzieć na pytanie co i jak chcę pokazywać.

Trzy godziny fotografowania, najczęściej dwa lub trzy wybrane miejsca w Krakowie i okolicach, blisko pięćset zdjęć, z których starannie selekcjonuję blisko sto zdjęć do obróbki graficznej. Emocje, emocje i jeszcze raz emocje. Zero ustawek i balast sprzętowy ograniczony do niezbędnego minimum. Osobiście czerpię prawdziwą przyjemność w poszukiwaniu prawdziwych emocji w moich zdjęciach, zdobywania Waszego zaufania i odnajdywaniu kadrów w przeróżnych miejscach dzięki niekończącej się magii światła.

Plener ślubny w Krakowie to najlepszy moment na upamiętnienie tych najpiękniejszych i najromantyczniejszych chwil na fotografiach. To chwila na oderwanie się od rzeczywistości i wcielenie w rolę rozluźnionego modela. Spotkajmy się w Krakowie, wspólnie znajdźmy chwilę, światło, kadr, zachowajmy je na zawsze. Serdecznie zapraszam.

REFERENCJE - FACEBOOK

Od samego początku współpraca z Tomkiem przebiegała idealnie :) Pełen pomysłów w głowie i zapału do pracy, a przy okazji napełniony dobrą energią, która dodała nam "powera" w tym ważnym dla nas dniu! Błyskawiczna obsługa z pięknymi zdjęciami :) Jak tylko wybierać to zdecydowanie Tomka ! :) Dziękujemy i na pewno kiedyś jeszcze się zobaczymy. Ewelina i Kamil.

Serdecznie polecamy. Niezwykle profesjonalne podejście, bardzo miła atmosfera i przepiękne zdjęcia! Długo zastanawialiśmy się nad wyborem fotografa, ale wiemy, że nie mogliśmy lepiej wybrać. Tomku, dziękujemy za piękną pamiątkę i serdecznie pozdrawiamy. Natalia i Piotr.

Dziękujemy bardzo za przepiękną pamiątkę, zdjęcia rewelacja, choć ten dzień bardzo szybko minął przez bardzo duże emocje nie wiele pamietamy ale dzięki Tomkowi są zatrzymane wszystkie chwilę na zdjęciach. Jakość, szybkość w realizacji materiału wszystko na SZÓSTKĘ Z DUŻYM PLUSEM. Jeszcze raz dziękujemy bardzo i będziemy zawsze polecać!. Natalia i Krzysztof.

Dziękujemy, dziękujemy, dziękujemy. Byliśmy pewni że nasza współpraca z Tomkiem przebiegnie idealnie i tak właśnie było. Polecamy wszystkim z całego serca!!! Karola i Mati.

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie! Dyskretna i bardzo efektowna praca Tomka robi wrażenie tak jak Jego zdjęcia :) spokój i usmiech :) świetna współpraca! Dziękujemy Tomek. Sylwia i Bartek.

Tomku dziekujemy jesteśmy oczarowani zdjęciami. W 100% polecamy Tomka pełen profesjonalizm, otwartość i zaangażowanie w to co robi jest na najwyższym poziomie. Agnieszka i Mateusz.

Najlepszy Fotograf na świecie !!! Jesteśmy o tym przekonani na 100%! Uchwyci każdą piękną chwilę, wszystkie zdjęcia naturalne, pełne pasji, magiczne, robione z sercem... Jako człowiek - świetny Gość ! :) Tacy ludzie to skarb :) Pokochaliśmy Tomka od pierwszego wrażania :) Dziękujemy za wszystko i polecamy z całych serduszek. Edyta i Dawid.

Tomek super fotograf!!! Robi przepiękne zdjęcia. Już na pierwszym spotkaniu wiedziałam, że wybór Tomka to był strzał w 10. Jest profesjonalistą, a jak się ogląda jego zdjęcia to aż łezka w oku się kręci. Będziemy mieć super pamiątkę. Dziękujemy jeszcze raz za wspaniałą współprace. Polecamy z calego serca! Ola i Rafał.

Otwarty, profesjonalny i cierpliwy, polecamy Tomka każdemu! Zdjęcia które wykonuje są piękne i klimatyczne, współprace z nim będziemy bardzo miło wspominać. Paulina i Paweł.

Gorące podziękowania dla Tomka za wspaniałą pamiątkę z naszego wesela, które odbyło się 15 sierpnia tego roku. Współpraca, podejście do tematu, zaangażowanie na bardzo wysokim poziomie. Materiał z wesela otrzymaliśmy w ekspresowym terminie. Wszystkim serdecznie polecamy! Patrycja i Michał.

Tomek jest świetnym fotografem. Każdy ważny moment jest uchwycony w magiczny sposób. Nie ma zdjęcia, które by sie powtarzało. Efekty mówią same za siebie, wystarczy tylko popatrzeć na bloga. Atmosfera, która stwarza jest rewelacyjna. Gorąco polecam. Aleksandra i Przemek.

Tomku, dziękujemy ogromnie za przepiękną pamiątkę jaką mamy dzięki Tobie. Twoje zaangażowanie i ogrom pomysłów widać w każdym ujęciu. Nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego fotografa. Polecamy wszystkim! Aleksandra i Grzegorz.

Serdecznie polecamy Tomka! To świetny, niezwykle profesjonalny fotograf, który jest zaangażowany w swoją pracę, a przy tym jest przesympatyczny i zawsze uśmiechnięty. Zdjęcia otrzymaliśmy w ekspresowym tempie, na każdym z nich Tomek uchwycił piękne chwile z naszego dnia. Zdjęcia są przepiękną pamiątką! Tomku, to była przyjemność z Tobą współpracować! Jeszcze raz dziękujemy za przepiękne zdjęcia Anna i Piotr.

Chcielibyśmy bardzo podziękować za pełen profesjonalizm zarówno w dniu ślubu jak i na sesji! Rewelacyjne zdjęcia, super współpraca, nie da się ukryć że Tomasz robi to, co lubi i robi to z pasją i zamiłowaniem do fotografii! Polecamy pod każdym względem! Natalia i Łukasz