OPACTWO CYSTERSÓW W MOGILE, SESJA ZDJĘCIOWA KASPROWY - ANETA i DAMIAN

OPACTWO CYSTERSÓW W MOGILE, SESJA ZDJĘCIOWA KASPROWY

Sobotni krakowski ślub Anety i Damiana rozpoczęliśmy w Ambasadzie Urody, gdzie ambasadorki piękna jednocześnie pracowały nad fryzurami Anety, mamy Anety i druhny Ani. Następnie wybrałem się na chwilę do domu Damiana, żeby sfotografować jego przygotowania. Piotrek pomagał dzielnie i korzystając z książkowego scenariusza dla przygotowań Pana Młodego już po kilku minutach Damian z bukietem w ręku był gotowy do wyjścia. Aneta ubrała suknię ślubną, biżuterię, welon i gorąco przywitała Damiana. Emocje podczas błogosławieństwa i oryginalny prezent ślubny od rodziców wywołał uśmiech na twarzach wszystkich zaproszonych gości. Równo w południe udaliśmy się do Opactwa Cystersów w Mogile, gdzie Ojciec Michał udzielił Młodym sakramentu małżeństwa. Kościół w Mogile jest duży, piękny, ma wspaniały ogród i można tam zrobić super zdjęcia.

SALA WESELNA NEDAN PCIM – REPORTAŻ ŚLUBNY - ANNA I KRZYSZTOF

SALA WESELNA NEDAN PCIM – REPORTAŻ ŚLUBNY

Pcim, Jordanów, Naprawa i okoliczne miejscowości zyskały świetne miejsce, gdzie można wybrać się na Sylwestra lub zorganizować Wasz ślub. Sala bankietowa NEDAN w Pcimiu powstała niedawno, pachnie nowością, oferuje nowoczesny wystrój i dużo przyjemnego światła do zdjęć ślubnych, znacząco ułatwiając pracę dla fotografów i kamerzystów. Ania znalazła mnie jako fotografa ślubnego oglądając zdjęcia Magdy i Grześka. Szerokie kadry z Kościoła w Pcimiu, żywe kolory i autentyczne emocje przekonały ją, żeby zaufać mi i powierzyć zadanie fotografowania jej ślubu.

SESJA ŚLUBNA W PLENERZE, PARK KRAJOBRAZOWY W OJCOWIE I OKOLICE - OLA i PAWEŁ

SESJA ŚLUBNA W PLENERZE, PARK KRAJOBRAZOWY W OJCOWIE I OKOLICE

Sesja ślubna w plenerze to zwykle poszukiwanie trzech składowych chwili, światła i kadru. Każda para młoda musi sobie odpowiedzieć na pytanie, czy warto jechać pół dnia do innego miasta, żeby zrobić sesję zdjęciową. Może warto ten czas wykorzystać inaczej i zdecydować się na sesję w Krakowie. Zdecydowanie inaczej jest gdy chcecie mieć góry w tle, wtedy rzeczywiście warto się zastanowić nad wyjazdem. W ubiegłym tygodniu razem z Olą i Pawłem polowaliśmy na odpowiedni moment w Zamku Korzkiew i w Parku Krajobrazowym w Ojcowie.

DWÓR SZLACHECKI SIECIECHOWICE, REPORTAŻ ŚLUBNY MIECHÓW - OLA i PAWEŁ

DWÓR SZLACHECKI SIECIECHOWICE, REPORTAŻ ŚLUBNY MIECHÓW

Na mojej mapie ślubów mocno zaznacza się Kraków, Jordanów, Proszowice, Tarnów, tym razem jednak wybrałem się na północ i drogą na Warszawę dotarłem do Miechowa. Właśnie tam w Studio Kosmetycznym Atelier Urody Strefa Piękna rozpoczęły się przygotowania do jednego z piękniejszych ślubów w jakim miałem okazję uczestniczyć, ślubu Oli i Pawła. Ułożenie fryzury trwało trochę ponad godzinkę i po tym czasie tuż za rogiem odnaleźliśmy kolejne Atelier tym razem Kosmetologię Leczniczą w Miechowie, gdzie dziewczyny wizażystki same pomalowane jak na ślub, wykonały wspaniałe makijaże Oli i jej mamie. Plan dnia był świetnie przygotowany i jego kolejnym punktem było sfotografowanie przygotowań u Pawła. Krótkie błogosławieństwo i białe BMW podjechało pod dom rodzinny Oli. Tutaj zaczęła się zabawa, wykup Panny młodej, jakiego pomimo sporej ilości ślubów na moim koncie jeszcze nie widziałem. Czego ten drużba weselny się tam nie przyniósł. Były dynie, ananasy, indyk i trochę procentów.

HOTEL QUBUS KRAKÓW SESJA ZDJĘCIOWA - EWELINA I KAMIL

HOTEL QUBUS KRAKÓW SESJA ZDJĘCIOWA

Moja przygoda z wchodzeniem do najróżniejszych miejsc w Krakowie związana jest z mało fajnymi wspomnieniami. Zwykle właściciele nie chcą udostępniać swoich wnętrz na potrzeby sesji zdjęciowych, a jeżeli już dają się namówić to co tu dużo mówić, tanio nie jest. Tym razem było inaczej. Zanim zaparkowałem auto na ulicy gazowej, czyli plenerowym punkcie startowym dla Starej Zajezdni, Stajni, a jednym słowem Kazimierza, podjechałem do Hotelu Qubus by sprawdzić czy fontanna przed hotelem działa. Włączona nie była, więc wszedłem do środka pytając czy można wykorzystać widokowy taras hotelowy do zdjęć ślubnych i czy z okazji przyjazdu Donalda Trumpa do Polski, Panowie Recepcjoniści (z dużej bo jest szacun) by tej fontanny nie odpalili.

DEKORACJA SALI WESELNEJ W STYLU RUSTYKALNYM, OSP ZAWADA - KINGA I MACIEK

DEKORACJA SALI WESELNEJ W STYLU RUSTYKALNYM, OSP ZAWADA

Liczba atrakcji i miejsc do odwiedzenia w położonych niedaleko od Krakowa Myślenicach była długa, więc tym razem ślubna sobota rozpoczęła się wcześnie rano. Świetna pogoda, bezchmurne niebo i lato w pełni zapowiadało niezwykle udany dzień i super zdjęcia w kolejnej niezapomnianej, opowiedzianej od początku do końca historii ślubnej. Przygotowania Kingi rozpoczęły się w sercu Myślenic w Salonie Akademii Urody pod okiem fryzjera Damiana Pulchnego. Pięć stanowisk w pełni obsadzonych i zakaz palenia wynikający z ilości lakieru we wdychanym powietrzu. Gdy fryzura nabrała kształtów i została solidnie utrwalona udaliśmy się do wizażystki Ani Starowicz i jej Studia Urody SOHO. W garażu Maćka czekał już wypieszczony, wypolerowany do granic możliwości, bordowy Fiat 125p. Kolekcjonerskie detale znalazły swoje miejsce obok klasycznej białej koszuli i granatowego garnituru. Maciek był gotowy do akcji, tym razem jednak nie strażackiej.

HOTEL TADEUSZ USZEW I GÓRALSKA SALA WESELNA - EWELINA I KAMIL

HOTEL TADEUSZ USZEW I GÓRALSKA SALA WESELNA

Przygotowania rozpoczęły się w Krakowie na ulicy Widok. Gdy przyszedłem makijaż i fryzura były już gotowe. Ewelina do sukni dopasowała buty, biżuterię, podwiązkę i z niecierpliwością oczekiwała na przyszłego męża. Kamil przybył na czas i rozpoczęło się błogosławieństwo połączone z podziękowaniem dla rodziców. Wspaniała atmosfera, emocje, moc gorących życzeń. Chwilę później mknęliśmy autostradą w kierunku Okocimia. Ceremonia zaślubin miała miejsce w Kościele Trójcy Przenajświętszej. Po pierwszym toaście na cześć Pary Młodej Zespół muzyczny Dance z Nowego Sącza zaprosił gości na wspólny obiad. Następnie wszyscy podziwialiśmy pierwszy taniec i próbowaliśmy przepysznego ślubnego tortu.

WESELE NA POLU GOLFOWYM W PACZÓŁTOWICACH - JOANNA I GRZEGORZ

WESELE NA POLU GOLFOWYM W PACZÓŁTOWICACH

Usytuowanie z dala od ulicznego ruchu przy pięknych, zielonych polach golfowych sprawia, że Krakow Valley Golf jest wymarzonym miejscem do organizowania zarówno hucznych jak i kameralnych przyjęć weselnych oraz bankietów i bali. Tak na swojej stronie internetowej swoją największą bo mieszczącą do 250 gości weselnych Salę Golfową reklamuje Krakow Valley Golf & Country Club w Paczółtowicach. I powiem Wam, że wszystko się zgadza, ale zacznijmy od początku. Przygotowania rozpoczęliśmy w na ulicy poselskiej w Krakowie już o godzinie dziewiątej rano. Dawid starannie i profesjonalnie ułożył włosy Asi, natomiast wizażystka Ania wykonała świetny makijaż z mega konturowaniem. Wszystko to w jedno przedpołudnie w Salonie Fryzjerskim HEDONIK Hair Studio. Część dalsza przygotowań odbyła się w mieszkaniu Asi w prawdziwie rodzinnej atmosferze.

ŚLUB CYWILNY I WESELE W PLENERZE – WITKOWA CHATA KRAKÓW - KINGA i JULIEN

ŚLUB CYWILNY I WESELE W PLENERZE – WITKOWA CHATA KRAKÓW

Sierpniowa sobota, bardzo ciepła i z gwarantowaną pogodą bez kropli deszczu, niebieskie niebo z białymi jak śnieg chmurami, czyli dzień idealny i wymarzony na ślub plenerowy w Krakowie. Taka właśnie była ubiegła sobota. Sprzyjającą aurę świetnie wykorzystali Kinga i Julien zapraszając do Krakowa swoich gości na niezapomniany ślub plenerowy. Myśl globalnie, działaj lokalnie – takie korporacyjne hasło, tym razem doskonale wpisało się w oprawę multikulturowego ślubu cywilnego, który miał miejsce w naszym pięknym Krakowie. Sobota rozpoczęła się od przygotowań, które miały miejsce w domu rodzinnym Kingi. Siostra Zuza znakomicie poradziła sobie w roli wizażystki i wkładając w swoją pracę całe serce z niezwykłą starannością wykonała makijaż ślubny Kingi. Duży jasny pokój, świetne światło, kilka bliskich osób jednocześnie przygotowujących się do ceremoni i luźna atmosfera tak po krótce opisałbym to przedpołudnie.

Następna strona  →